Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi barıştı mı?

Geçtiğimiz günlerde Mısırlı sevgilisinden ayrıldığını açıklayan Şeyma Subaşı, Mohammed Alsaloussi ile barıştı. Alsaloussi ve dostlarıyla tekne turuna çıkan Subaşı, sevgilisinin armağan etmiş olduğu tektaşını da taktı!

Uzun süreden beri Mısırlı Mohammed Alsaloussi ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı ilkin evleneceklerini açıklamış, peşinden da ayrıldıklarını duyurmuştu.

Mohammed Alsaloussi’den hamile bulunduğunu da açıklayan Subaşı bebeğini kaybettiğini söylemişti.

Teknede bir araya geldiler

Alsaloussi ve Subaşı’nın ayrılığı kısa sürdü. Ibiza’da bir ara gelen ikili dostlarıyla tekne turuna çıktı. Şeyma Subaşı‘ya birlikte rol alan model Selda Car, tekneden keyifli anları paylaştı. Car, paylaşımında Şeyma’nın yanında oturan kişinin yüzünü gizledi. İddiaya bakılırsa bu şahıs Şeyma’nın ayrılıp yeniden barıştığı Mohammed Alsaloussi…

Yüzüğü taktı

 Peşinden Instagram hesabından dans etmiş olduğu bir videosunu paylaşan Subaşı’nın, tektaşını tekrardan taktığı dikkat çekti. Mohammed Alsaloussi, Şeyma’ya yüzüğü evlilik teklifinde bulunurken armağan etmişti.

Neler olmuştu?

Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evlilik hazırlığı icra eden Şeyma Subaşı, hamile bulunduğunu duyurduktan derhal sonrasında bebeğini kaybettiğinin haberini vermişti.

Ibiza tatiline çıkan Subaşı’nın yanında sevgilisinin olmaması ve evlilik teklifi almış olduğu tektaş yüzüğü takmaması Alsaloussi’yle ayrıldıkları iddialarını güçlendirdi. Şeyma Subaşı ise aleyhinde çıkan iddialara, ‘Beni birazcık bırakın. Bir şeye yanıt vermek de konuşmak da zorunda değilim. İstersem eğer Instagram’dan kendim paylaşım yaparım ya da size söylerim.’ sözleriyle yanıt vermişti.

Fotoğrafları sildi

Şeyma Subaşı‘ndan flaş bir hamle geldi. Toplumsal medya hesabından Mohammed Alsaloussi ile olan bütün fotoğraflarını kaldıran Subaşı ayrılık iddialarını doğruladı.

Kızı Melisa’nın bir videosunu paylaşan Subaşı altına, ‘Beni merak eden sevgili dostlarım… İçim kan ağlamış olduğı süre da bile o her gün yüzümü güldürüyor. O benim kuvvetli olma sebebim. Ve ben gerçek arkadaşlarımı oldukça seviyorum. Hepiniz hayatımda olduğunuz için memnunum. Tıpkı Melisa’nın söylediği benzer biçimde ‘Aman Tanrım! Bu gerçek olması imkansız!’ mesajını düştü.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *