Şeyma Subaşı’ndan ‘hamile’ iddialarına cevap

Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile uzun süredir aşk yaşayan Şeyma Subaşı birlikteliklerini evlilikle taçlandıracaklarını açıklamıştı.

Eliyle karnını gizledi

Magazin gündeminden düşmeyen 30 yaşındaki toplumsal medya fenomeninin, Kanlı Ay Tutulması paylaşımında, her pozunda eliyle karnını gizlemesi dikkatlerden kaçmamıştı.

‘Hamile’ yorumları

Şeyma Subaşı‘nın takip edenleri; “Hamile sanırım”, “Göbek çıkmış”, “Hamile gibi”, “Kesin hamile”, “Kilo da almış”, “Hamile, el sürekli göbekte” şeklinde yorumlar yapmıştı.

Iyi sabahlar yazarı Bülent Cankurt, “Doğrusunu benden öğrenin” diyerek Şeyma Subaşı’nın hamile haberlerine son noktayı koymuştu.

‘Üç aylık hamile’ iddiası

Bülent Cankurt iddiasına gore; Şeyma Subaşı hamile; hem de üç aylık. Subaşı, bu kez karnındaki bebeğiyle gelin olacak benzer biçimde gözüküyor.

Şeyma sessizliğini bozdu

Hamilelik haberleri karşısında sessizliğini bozan Subaşı, paylaşmış olduğu yiyecek fotoğrafının altına “Bugün sıhhatli besleneyim… Sonrasında karnım falan çıkar Türk basını gene bilmiş bilmiş haber yapar” diyerek iddiaları yalan olduğunu beyan etti.

Subaşı, sözlerine “Bir de yarın büyük bir parti yapıyorum İbiza’daki evimizde. Asla durmadan dans etmeyi düşünüyorum. Ah iyi mi olacak ki hamile halimle değil mi?” diye devam etti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *