Sibel Can ve Komut Sarıgül aşkının yepyeni fotoğrafı ortaya çıktı

Senenin aşk bombasında detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Iyi sabahlar, senenin Magazin vakasının fazlaca hususi fotoğrafına ulaştı.

Komut Sarıgül ile Sibel Can, beraber Ege‘ye açıldı, hususi yatla çıktıkları mavi turda ilk kez beraber görüntülenen çift daha ilkin çıkan dedikoduları kati bir üslupla yalanlamıştı. Komut Sarıgül kısa bir süre ilkin spiker Buket Aydın ile yaşamış olduğu aşka nokta koymuştu.

‘Magazinde senenin vakası’ olarak tanımlanan aşk, bomba tesiri yarattı. İşte uzun süredir konuşulan fakat bir türlü ispatlanamayan Sibel CanKomut Sarıgül aşkının kanıtı olan fotoğraf ortaya çıktı.

Demir attıkları koyda çevredeki tekneler tarafınca görülen ikili, deniz ve güneşin tadını çıkardı. Demir attıkları koyda çevredeki tekneler tarafınca görülen ikili, deniz ve güneşin tadını çıkardı.

Daha ilkin de adı Komut Sarıgül ile aşk dedikodularına karışan Sibel Can, “Böyle bir durum söz konusu değil” demişti.

Sibel Can‘ın son olarak toplumsal medya üstünden gelecek yorumları engellemek için Instagram’ında yorum kısıtlaması yapması dikkat çekti.

Sarıgül yalanlamıştı

Müzisyen, önceki gün TV çekimi için İstanbul’a dönmüştü. Sarıgül, bigün ilkin Sibel Can‘la dinlence yapmış olduğu iddialarına, “Yapmayın! Benim 2 kızım var. Çocuklarımın annesi ile yollarımızı ayırdıktan sonra Buket hanım İle birlikteliğim oldu. Onun dışında basında yer alan bu haberlere sadece gülüyorum. Kimlerin ne maksatla yaptığını gayet iyi biliyorum. Buket hanımı ve beni yıpratmak için bilinçli çıkartılan haberler. Onları Allah’a havale ediyorum.” demişti.

Çiftin ilk görüntüsüne TV100 ulaşmıştı.

 Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *