Sıhhat Çalışanı Enjektörle İlaç Alarak İntihar Etti: ‘Yaşamayı Beceremedim’

Denizli’de Pamukkale Üniversite Hastanesi’nde Acil Tıp Teknisyeni olarak vazife meydana getiren Ömer Ç., kendi damarına enjektörle ilaç verip, yaşamına son verdi. Ömer Ç.’nin yakınlarına bıraktığı mektubunda “Yaşamayı beceremedim. İntiharı kendi hür irademle yaptım” yazdığı öğrenildi.

Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde yaşanmış olan vakada, Pamukkale Üniversite (PAÜ) Hastanesi’nde Acil Tıp Teknisyeni (ATT) olarak vazife meydana getiren Ömer Ç. ek iş olarak çalmış olduğu bıçak bileme atölyesinde bu sabah çevre esnaf tarafınca hareketsiz halde bulunmuş oldu.

İhbar üstüne iş hanına, sıhhat ve polis ekipleri sevk edildi.

Bölgeye gelen sıhhat ekibi, yaptıkları kontrolde Ömer Ç.’nin kendine enjektörle damarından ilaç verip, intihar ettiğini belirledi.

Ömer Ç.’nin yanında, kullanılmış enjektör de bulunmuş oldu. Vaka yerindeki incelemenin peşinden cansız bedeni otopsi için ambulansla PAÜ Hastanesi adli tıp kurumu morguna kaldırılan Ömer Ç.’nin intihar etmeden ilkin bıraktığı mektubunda ise “Yaşamayı beceremedim. İntiharı kendi hür irademle yaptım” yazdığı öğrenildi. Vakayla ilgili soruşturma başlatıldı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *