Siyah renk için kombin önerileri

Siyah renk, en zor şeklinde görülen sadece doğru şekilde kombinlendiğinde en kolay olan renklerden biridir. Koyu rengin oluşturduğu sert tesir, doğru renk seçimleri ve yoldam adımlarıyla rahatça kırılabilir. Öyleyse sizler de, bu içerik yardımıyla siyah renk ile ilgili en doğru kombin önerilerine ulaşabilirsiniz. İşte siyah renkle yapılabilecek kombin önerileri!

2020 ilkbaharı için yepyeni bir moda akımı başladı. Her ne kadar bahar ayları için akla gelen renk tonları daha canlı ve açık olsa da, bu akımda siyah ön planda. Burcu Özberk ve Aleyna Tilki şeklinde adların sokak stillerinde tercih ederek daha da bilinmesini sağlamış olduğu akım, 2020 ilkbahar modasına da renklilik kazandırmış oluyor. Peki siyah renk, en fazlaca hangi parçalarda trend oluyor? Siyah renk hangi renkler ile uyumludur? Bu içerik içinde hem siyah renk kombinleme yollarına hem de siyah renk kombin önerilerine yer verdik. İşte ilkbaharın öne çıkan rengi siyah aleyhinde bilinmesi gerekenler!

SİYAH RENK KOMBİNLEME YOLLARI

Siyah renk tam olarak bir asillik temsilidir. Koyu kabul edilse de doğru renklerle kombinlendiği süre istenilen şıklığın oluşturulması da mümkün. Kullanılan doğru renkler, siyahın haiz olduğu bütün sertliği kıracaktır. Siyah renk bir ihtimal kapalı ve sert bir izlenim oluşturuyor algısına haiz olabilirsiniz sadece siyah renkle, daha şık ve minimalize kombinler oluşturabilirsiniz.

Siyah rengin hakim olduğu en trend parçalar içinde deri ceketler bulunur. Bu parçalar, hem spor hem de asi bir şıklık oluşturur. Kombin parçası olarak, beyaz salaş bir tshirt oldukça uyumlu duracaktır.

Normal olarak bir tek deri ceketler değil, elbiseler de bu anlamda oldukça uyumlu duracaktır. Siyah uzun boğazlı bir elbise, hem kışın hem de güzel duyu şıklığın en hususi temsildir. Bu parçaları, kısa topuklu bir çizme ile oldukça şık bir halde tamamlayabilirsiniz. 

SİYAH RENK KOMBİN ÖNERİLERİ

ZARA – LOOSE FIT DISTRESSED SİYAH  PANTOLON: 150 TL

ZARA – KONTRAST KOLLU T-SHIRT: 120 TL 

H&M – KEMERLİ ELBİSE: 80 TL

BUTİGO – SİYAH KADIN TOPUKLU AYAKKABI: 144 TL

BERSHKA – PALAZZO PANTOLON: 140 TL

BERSHKA – KISA KOLLU T-SHİRT: 40 TL

ZARA – OVAL ÇAPRAZ ASKILI ÇANTA: 150 TL

ZARA – EVAZE ELBİSE: 150 TL

ZARA – METALİK DETAYLI KESE ÇANTA: 170 TL

H&M – YAKALI SWEATSHİRT: 159 TL

H&M – DİZ ALTI DERİ ETEK: 779 TL

Gundemtube.com haber platformu ile güncel ve yeniliklerden haberdar ol! Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *