Şovmen Mehmet Ali Erbil tekrardan hastaneye kaldırıldı

Kaçış Sendromu‘ hastalığının nüksetmesi sebebiyle 258 gün süresince yoğun bakımda yatan Mehmet Ali Erbil, Temmuz ayında taburcu olmuştu.

Mehmet Ali Erbil’in evinde ikinci kez düşmüş olduğu ve hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Erbil’in sıhhat durumunun iyi bulunduğunu açıklandı.

Gözyaşları içinde anlatmıştı

Geçtiğimiz günlerde Mehmet Ali Erbil, Jülide Ateş‘in sunmuş olduğu ’40’ programına katılmış ve çocukluk yıllarını anlatırken ağlamıştı.

Jülide Ateş‘in, “Anne ve babanıza hala öfkeli misiniz?” sorusuna Erbil, “14 yaşıma geldiğimde, üvey baba beni ergen döneme girdiğim için evde istemedi. Annem de çaresiz kaldı, çok sevdiği için saygı duyuyorum, bize sahip çıkamadı. Film gibi, üvey annem de abimi istemedi. Dediler ki bunlara bir yatılı okul bulalım, en yakını baba sanatçı ya, konservatuar olur. İkimizi de konservatuar sınavlarına soktular, ben 14 abim 17 yaşındaydı. Beni üstün yetenek olarak 14 yaşında konservatuara aldılar, ilk öğrenciyimdir. Ağabeyim kazanamadı. Ben yatılı okula girmiş oldum ve annem Ankara’da ben de Ankara’da okuyorum. Yine ilişkimiz hiç normal değil” demişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *