Sulh Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı ne vakit evlenecek? Tarih verdiler!

Oyuncu Sulh Murat Yağcı, önceki gün Nişantaşı‘ndaki bir spor salonuna girerken objektiflere yansıdı.

Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Yağcı, sevgilisi Nisa Bölükbaşı‘nın kendisinin evleneceği insan bulunduğunu fakat bunun için iki yıl beklemeleri icap ettiğini açıkladı.

30 yaşındaki Sulh Murat Yağcı, sevgilisinin, eski aşkı için yaptırdığı dövmeyi fanları (fanatikleri) yüzünden fark ettiğini dile getirdi.

Mevzuyla ilgili açıklamalarda bulunan Meşhur oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

“Nisa, doğal olarak silmemi istedi. Ben de sildireceğim ama dövmecim yurt dışında, gelince sildireceğim. Nisa, bu dövmeyi hayranlarım sayesinde fark etti. Onlar söylemiş. Haklı olarak silmemi istiyor, ben de sildireceğim.” 

Aşk belgelenmişti

Aynı yarışmada boy gösterdikten sonrasında haklarında aşk dedikoduları çıkan oyuncu Sulh Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı’nın birlikteliğini belgeleyen görüntüler ortaya çıkmıştı.

İkilinin öpüşürken çekilen videosu toplumsal medyada paylaşıldıktan sonrasında Yağcı ve Bölükbaşı, aşk yaşadıklarını itiraf etmişti.

Şartını açıklamıştı

Artık ilişkisini gizlemeyen çiftten Nisa Bölükbaşı, sevgilisinden gelen evlilik teklifi ile ilgili açıklamalarda bulunmuştu.

Bölükbaşı, “Son dönemde ‘Yok artık, bu kadarı da pes!’ dediğin açıklama neydi?” sorusuna şu yanıtı vermişti:

“Sulh’ın vücudunun her yerinde dövme var. Yazları dövmelerinin anlamını sormuştum. O da ‘Sana güvendiğimde söylerim’ demişti. ‘Hay Allah’ dedim. Bir vakit geçti, gene sormuş oldum. Anlatmaya başladı. Sıra ensesindeki dövmeye ulaşınca Boşver’ dedi.

Ben de ‘tamam’ dedim. Sonrasında toplumsal medyadan öğrendim ki eski sevgilisinin adı yazıyormuş. Konuştuk. ‘Tüm dövmeler benim eski hayatımın bir parçası, silemem’ dedi. Ben de dövmeyi istemediğimi söyledim, ‘Sileceksin’ dedim.

Devamlı ‘Seninle evleneceğim’ diyor ya, ben de ‘Benimle evlenmek istiyorsan, bu dövme olmayacak. O dövme var ise, ben yokum’ dedim. Şimdi bunun kavgasını yapıyoruz.”

İstiklal’de evlilik teklifi

Öte taraftan ikiliden, geçtiğimiz haftalarda şaşırtıcı bir haber gelmişti. Sulh Murat Yağcı, sevgilisi Nisa Bölükbaşı‘na İstiklal Caddesi‘nde diz çökerek evlenme teklifi etmişti.

O anlamış olur toplumsal medyada paylaşılmıştı. Nisa’nın evlilik teklifine ne yanıt verdiği ise merak mevzusu olmuştu.

Sevgilisine iyi mi seslendiğini açıklamıştı

Arkasından Sulh Murat Yağcı, geçtiğimiz gün Instagram hesabından yayınladığı bir video ile sevgilisine genel anlamda, “Çevgilim çen mi geldin? Çen benim çevgilim misin aşkım?” diye seslendiğini açıklamıştı.

Oyuncunun paylaşımı kısa sürede toplumsal medyada gündem olmuştu. Yağcı’nın bu açıklamaları bazı kullanıcılar tarafınca ti’ye alınmıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *