Sulh Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’nın ayrılmadığı ortaya çıktı

Geçtiğimiz haftalarda Nisa Bölükbaşı, bir süredir aşk yaşamış olduğu oyuncu Sulh Murat Yağcı ile yollarını ayırdıklarını açıklamıştı.

“Ayrılmadık”

Number1 Türk FM ile NR1 Türk TV ortak yayınına katılan Yağcı, mevzuyla ilgili ilk kez konuştu. 30 yaşındaki oyuncu, Bölükbaşı ile ayrılmadıklarını söylemiş oldu.

Sulh Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile ilişkisinin bitmediğini, gözlerden uzak, seviyeli bir halde devam ettiğini duyurdu.

Tepki toplamıştı

Öte taraftan ocak ayında Bölükbaşı’na evlenme teklifi eden sadece pozitif yönde cevap alamayan Yağcı’nın çıkardığı kitabında kullandığı ifadeler büyük yankı uyandırmıştı.

Meşhur oyuncunun, “Yüzlerce kadını tavlayıp onunla eve gelerek sırtımı dönüp uyumak bana tatmin veriyor” sözüne tepki yağmıştı. Bu ifadeler sonrasında oyuncu, toplumsal medya üstünden bir izahat yapmıştı.

“20’li yaşlarımı ve o döneme ait düşüncelerimi paylaştım”

Sulh Murat Yağcı, “20’li yaşlarımın başında kendi küçük çevremde yaşadıklarımı ve o döneme ait düşüncelerimi paylaştım.” ifadelerini kullanmıştı.

“Noktaladık”

Yaşananların arkasından Nisa Bölükbaşı, “Barış ile olan ilişkimizi saygı, sevgi çerçevesinde noktaladık. Kendisine hayatta başarılar diliyorum.” demişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *