Sulh Murat Yağcı’dan vaka Nisa Bölükbaşı itirafı! ‘Eski sevgilim…’

Survivor 2022’nin kadrosunda yer alacak olan Sulh Murat Yağcı, önceki gün Nişantaşı’nda kameralara yakalandı. Ondan sonra muhabirlerin fotoğraf isteğini kırmayan Sulh Murat Yağcı Survivor 2022 ile ilgili olarak, “Görüşme yapıldı, ama daha sonuç belli olmadı. Ben yine de günlük idmanımı aksatmadan yapıyorum” dedi.

“O da sevilen bir yarışmacı”

Snob Magazin’in haberine nazaran Sulh Murat Yağcı, eski sevgilisi Nisa Bölükbaşı’nın Survivor 2022’nin kadrosunda yer alması durumunda tepksinin nasıl biteceğini sorusuna ise, “Bu yarışmaya seçilmiş insanlar katılıyor. Kim gelirse gelsin herkese saygı duyarım. Orayı hak edenler zaten gelecektir. Eski sevgilim Nisa Bölükbaşı da gelebilir. Neden gelmesin? Aramızda sorun yok. O da sevilen bir yarışmacı” ifadelerini kullandı.

“Nisa’ya açık kapım yok. Çilingir de açamaz o kapıyı”

Sulh Murat Yağcı geçtiğimiz Mayıs ayında Nisa Bölük Başı ile ayrılma sonucu almış, verdiği bir röportajda ise, “İlişkimizin bitme sebebi şiddetli geçimsizlik. Bitti gitti. Fotoğrafları silmedim Napayım hemen çocuk gibi sileyim mi? “Ayrıldık derhal siliyorum takipten çıkıyorum nalet olsun” böyle mi yapayım? Nisa’ya açık kapım yok. Çilingir de açamaz o kapıyı.”

Nisa Bölükbaşı ise eski sevgilisine “Küçük insanlar konuşur, büyük insanlar konuşulur” sözleriyle karşılık vermişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *