Sunucu Billur Kalkavan, ‘çöpçatan’ oldu! Yalnızlar için kamp düzenliyor!

Annelik ve cinsellikle ilgili yapmış olduğu açıklamalarla sık sık gündeme gelen Meşhur oyuncu ve sunucu Billur Kalkavan, geçtiğimiz günlerde Ümit Birand’a verdiği röportajda fazlaca konuşulacak açıklamalar yapmıştı.

“Türk milleti cinsel ilişkiye girmiyor”

Uzun süredir ekranlarda yer almayan oyuncu bunun sebebi açıklarken Türkiye’deki dizilerin fazlaca fena bulunduğunu söyleyerek, “Dizilerde öpüşme yok, yasak. Örneğin biz Türk milleti olarak asla cinsel ilişkiye girmiyoruz. Bölünerek çoğalıyoruz büyük olasılık. Bu sebeple cinsellik konuşulmuyor ve gösterilmiyor bu ülkede. Ancak her türlü katliam, kan, mafya ve pisliğe tamam” ifadelerini kullanmıştı.

Aldatma mevzusunda “Partnerimden daha tehlikeliyim” sözleriyle tartışmalara yol açan Kalkavan, gene fazlaca konuşulacak bir iş ile gündeme geldi.

Medyaradar’ın haberine gore 58 yaşındaki Kalkavan, Instagram hesabından paylaşmış olduğu video ile yalnız olanlara seslendi.

Yaşam arkadaşını bulmak isteyenler için Sana Nazaran Biri Var adlı bir kamp düzenleyeceğini açıklayan Kalkavan, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Merhabalar efendim. Hayat arkadaşını bulma semineri olan Sana Göre Biri Var’ın kampını yapıyoruz. 15-18 Ekim 2021 tarihlerinde Bodrum’dayız. Sizler için harika workshop ve seminerler hazırladık. Buğra Bahadırlı, Melek Dilek Kırıkkanat ve bendeniz Billur Kalkavan Sizlerle birlikteyiz. Sana Göre Biri Var kampına hepinizi bekliyoruz.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *