Sunucu Hakan Ural’ın durumu ağırlaştı

Bir süredir soğuk algınlığıyla savaşım eden Hakan Ural, sunuculuğunu yapmış olduğu ‘Neler Oluyor Hayatta’ programına ara verdi. Toplumsal medya hesabından sıhhat durumu aleyhinde data veren Ural, durumunun ciddileştiğini söyleyerek sevenlerini korkuttu.

“Tarif edilemeyen virüsleri deneyimlemiş olduk”

İki gün ilkin Instagram’dan paylaşım meydana getiren Ural, “Sevgili minik ailem ortalığın bilindik virüsler dışında tarif edilemeyen virüslerle de dolu olduğunu deneyimlemiş olduk maalesef. Fakat hamdolsun Allah’ın izni ile çok çok iyiyim hanım iyi baktı Allah için. Sizlerin hayır duasının ilgi alakasının içtenliğiniz samimiyetinizden kaynaklı enerji verişinizle hiç bir hastalık muvaffak olamaz evvelallah. Arayan soran tüm dost arkadaşlara da teşekkürler. Her işte de bir hayır vardır inşallah Allah’tan bir mani olmazsa sağlam olsun Pazartesi beraberiz. Sizleri Allah için çok seviyorum iyi ki varsınız. Selam, sevgi, saygılar” dedi.


“Dualarınızı eksik etmeyin”

Sadece bugün durumu ağırlaşan sunucudan yepyeni bir paylaşım geldi. Ural, “Arkadaşlar maalesef süreç her geçen gün daha zorlaştı. Sıkıntılı yani. Bir önceki post iyi dedik ama erken davranmışız. Allah yardımcımız olsun dualarınızı eksik etmeyin” ifadelerini kullandı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *