Survivor All Yıldız 2022 yarışmacılarından fena haber

Survivor All Yıldız 2022, 15 Ocak Cumartesi akşamı başlıyor. Aylar sürecek sıkıntılı serüven için yarışmacılar geçtiğimiz günlerde Dominik’e uçtu.

Survivor All Yıldız, fanatikleri tarafınca heyecanla beklenirken, iddialı yarışmacılardan art arda fena haberler geldi. Survivor All Yıldız‘da şampiyonluk için savaşım edecek olan Adem Kılıççı, Nisa Bölükbaşı Atakan Işıktutan ve Hikmet Tuğsuz’un sıhhat sorunları sebebiyle oyunlara geç başlamış olacağı öğrenildi.

Yerine yedek yarışmacı geldi

Yarışma öncesi meydana getirilen koronavirüse testi pozitif çıkan Nisa Bölükbaşı, karantinaya alındı. Nisa’nın yerine ise yedek yarışmacılardan Yağmur Banda dahil oldu.

Survıvor All Yıldız 2022 Gönüllüler ekibi

Gökhan Keser, Ogeday Girişken, Anıl Berk Kalımlı, Hikmet Tuğsuz, Ardahan Uzkanbaş, Berkan Karabulut, Yasin Obuz, Gizem Kerimoğlu, Berna Keklikler, Sude Burcu, Nisa Bölükbaşı, Evrim Keklik ve Seda Ocak yer alıyaor.

Survıvor All Yıldız 2022 Ünlüler ekibi

Adem Kılıçcı, Çağan Atakan Arslan, Furkan Kızılay, Mert Öcal, Sercan Yıldırım, Sulh Murat Yağcı, Batuhan Karacakaya, Aycan Yanaç, Elif Gören, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Gökyüzü Aydemir ve Birsen Bekgöz yarışacak.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *