Survivor Batuhan Karacakaya, kötü patladı! ‘Ortada saygı falan…’

Aşk-ı Memnu dizisinde yaşam verdiği ‘Bülent’ karakteriyle akıllara kazınan ve şimdilerde Survivor All Yıldız ile ekranlara dönmeye hazırlanan Meşhur oyuncu Batuhan Karacakaya, Panorama yorumcusu Melisa Emirbayer‘i topa tuttu.

”Batuhan, ekibi kazanmasın diye yakarış etmiştir”

Batuhan Karacakaya, Survivor’da yarıştığı dönem kendisi aleyhinde negatif yorumlar icra eden Melisa Emirbayer‘in Panorama’daki görüntülerini, Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

Görüntülerde, Melisa Emirbayer‘in Batuhan Karacakaya aleyhinde söylediği ”Adım benzer biçimde inanırım, Batuhan ekibi kazanmasın diye yakarış da etmiştir” sözleri dikkat çekti.

”Akrabalarım izleyememiş”

Batuhan Karacakaya, Melisa Emirbayer‘in sözlerine şu şekilde cevap verdi:

“Bu mevzuda oldukça üzüldüğünüzü ve bu mevzunun büyük bir mevzu bulunduğunu biliyorum. Bu şekilde şeylerin bu kadar belirgin yapılmasının beni mutlu ettiğini bilin. Benim akrabalarım Panorama’yı bir yerden sonrasında izleyememiş. Benim için sorun ailemi üzmelerinden sonrasında başlıyor. Akrabalarım, insanların işlerine saygı duydukları için Panorama aleyhinde yorum yapmamışlar fakat artık ortada saygı falan kalmadı. Niyet okuma bir eleştiri değildir. Oldukca fazla tahmin yapabiliyorsan git borsa yorumla fakat beni yorumlama! Sen benim kafamın içinde ne döndüğünü ve neyi niçin yaptığımı bilemezsin!”

”Gelmeye tenezzül bile etmedi”

Batuhan Karacakaya‘nın sert açıklamalarından sonrasında Melisa Emirbayer‘den de cevap gecikmedi.

Batuhan Karacakaya‘ya Twitter hesabından cevap veren Emirbayer, kendisini şu sözlerle savundu:

”Doğru söylemişiz ki izahat yapma gereği duyulmuş. Amacı şampiyonluk olanlar kendiyle ilgileniyor. Şov yapmak için o platform meşgul edilmemeli. Geçen yıl olduğu benzer biçimde ummadıkları anda elenirler. Hepimiz geçen seneden notunu verdi esasen. Final gününü iple çekiyoruz. Oyun ve mağduriyet, daha adaya gitmeden başlamış. Aylar ilkin meydana getirilen yorum. Birazcık rötarlı gelmiş yanıt. Biz Panorama masasında bekledik. Gelmeye tenezzül bile etmedi. O da haklı. Izahat yapabilecek durumu yok.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *