Survivor Davet, diskalifiye sonrası ilk kez konuştu! Her şeyi itiraf etti!

Sunucu Murat Ceylan‘a tepkisi ve Acun Ilıcalı‘dan yedi gün süre istemesi sonrası yaşadıklarını özetleyen Meşhur oyuncu Davet Atakan, son dört için favorilerini de deklare etti.

Vedanın peşinden takımda neler değişmiş olur?

Batuhan ve İsmail halkın ne düşüneceğini fazlaca önemsiyorlardı, ona nazaran hareket ediyorlardı. Bir noktadan sonrasında içlerindeki bireysel hırslara yenilecekler, tartışmalar başlamış olacak. Eğer Merve geri dönerse takımın fazlaca iyiye gideceğini düşünüyorum. Tartışmalar büyüyecek bu sebeple bireyselleşmeler ortaya çıkacak.

Survivor için favori ismin kim?

İnşallah bizim takımdan çıkar, inşallah Merve Aydın olur. Son dörde Poyraz, Merve, Batuhan ve Aleyna Kalaycıoğlu kalır diye düşünüyorum.

Survivor’dan sonrasında neler yapmayı planlıyorsun?

Anne evimi özledim, gideyim anneme sarılayım. Artık kendim açımdan bir eşik aştığımı düşünüyorum. Onu sevdiğimi tüm Türkiye’ye söylemem beni hakkaten mutlu etti.

Poyraz’a ‘gözlüklü kolej evladı’ söylediğin için aranızda gerginlik oldu. Bunun üstüne Poyraz, Survivor’ı iki hafta kaldıramadığını söylemiş oldu. Sence Survivor sana ağır mı geldi?

Yarışma sonrası görüşeceğim insanoğlu içinde Poyraz, Dora, Reşat, Hanzade kesinlikle varlar. Oytun alanlarında diyaloglarımız fazlaca oldu, kafalarımız fazlaca uyan insanlarız. O anki gerilimle söylenmiş laflardı.

Murat Ceylan, gönüllüler takımıyla aranızda çıkan vakaya müdahale edince ona da tepki gösterdin. Acun Bey sana iki seçenek sundu, yedi gün düşünme süresi verildi. Neler hissettin?

Murat Ceylan’ın sanki bana bağırdığını algıladım. Kendisinden yaş olarak da büyük olduğum için o an gözümde sunuculuktan çıkıp Murat-Davet durumuna girdi. Aşırı bir tepki göstermişim. Acun Bey’in ‘gitmen beni mutlu eder’ söyleminden sonrasında elektrik kesmiş şeklinde oldum. Elim ayağım uyuştu, ne yapacağımı bilemedim. Kalmak da fazlaca istiyordum…

“Anlık tepki veren bir insanım. Herhalde ilk defa orada sakin kalıp süre istedim. O gece çok ağladım. Sağ olsun Doğan Keser çok destek oldu, sabaha kadar oturduk. Destek olmayanlar da oldu, başka türlü yönlendirmeye çalışanlar da oldu. Hatırlıyorum; ‘Çok ağır konuştu, nasıl kaldıracaksın bunu?’ diyenler oldu.”

Acun Bey konseyde sakatlandığın için Survivor’a devam edemeyeceğini söylediğinde neler hissetin?

Metin abiyle konuştuk, ‘birazcık fena, pazartesi sonuçlar gelecek’ demişti. Açıkçası Merve Aydın olabilir diye düşündük, burnunda parçalı kırık olduğu söylenmişti. Merve için üzülürken ben söylendiğimde doğal ki fazlaca şaşırdım…

“Gerçekten burada çok güzel insanlarla tanıştım. Acun Bey’in konseyde söylediklerinden dolayı annem çok mutlu olacaktır. Çok sever Acun Bey’i, ‘Acun Firarda’dan beri izler. Annemin artık konuşurken gülen bir Çağrı görmek istediğini düşünüyorum.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *