Survivor Nagihan Karadere’den bomba itiraf! ‘Hayatımda bu kadar…’

Survivor yarışmasıyla yıldızı parlayan Nagihan Karadere bugün 2. Sayfa programına konuk oldu. Fit vücuduyla dikkatleri üstüne çeken ulusal atlet, samimi açıklamalarda bulunmuş oldu.

‘Bekar bir kadın olarak çok talibim var’ diyen Karadere, ‘Erkekler galiba olgun kadın seviyor’ şeklinde konuştu.

İşte Nagihan Karadere’nin açıklamalarından satır başları:

“Buradan erkeklere sesleniyorum eşlerinize, sevgililerinize haiz çıkın. Fizik güzelliği mühim değil gelip geçici! Sözgelişi ben kaslı adam sevmiyorum, fazla egolu oluyorlar. Tüm dünya onların çevresinde dönüyor benzer biçimde geliyor davranıyorlar. Biz spor yaparken bir tek kasları şişiriyorduk. Okumaya, eğitime zaman bulamıyorduk. Şimdi gençleri görüyorum, eğitime de spora da ağırlık veriyorlar.

Sözgelişi yeri geliyor göbekli adam beni beğenmiyor. Bu biçim bir şey bana söyleyen de oldu yanıtını verdim. İşime odaklıyım şu aralar, fakat oldukça talibim var gerçekten inanılmaz. Paylaşılamayan bir bayan oldum. Hayatımda bu kadar ilgi görmedim. Saplantılı insanlara da denk geldim.

38 yaşımdayım bu şekilde ilgi ilgi görmedim. İlgi gösterenleri belli bir yaşı yok. Erkekler olgun hanımdan hoşlanıyorlar galiba, yaş aldıkça talibim arttı. Tekrar evlenirim. Her insan bir değil! Çevremde oldukça güzel insanoğlu da var. Taliplerim de var, muntazam bir ilişki olursa evlenebilirim. İnsan bazı şeyleri paylaşmak istiyor.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *