Survivor’a veda isim belli oldu! İşte elenen o yarışmacı…

Survivor’ın 18. haftasında takımlar karıştırılmış ve yepyeni takımlar oluşturulmuştu. Mavi ve kırmızı takımlar içinde dokunulmazlık oyunları kıran kırana geçmişti. Birer kez dokunulmazlığı kaybeden takımlar, strateji yaparak Batuhan ve Poyraz’ı eleme talibi olarak gösterdi. Oyundan sonrasında ekrana gelen eleme konseyinde sms oylaması sonuçlarına nazaran birinci olan isim belli oldu.

Survivor’da SMS birincileri kimler oldu?

Survivor’da bu hafta sms halk oylaması neticeleri Acun Ilıcalı tarafınca ada konseyinde açıklandı. Mavi takımda sms birincisi Poyraz oldu. Mavi takımın sms ikincisi ise Steven oldu.

Kırmızı takımda ise en fazla oy alan yarışmacı Berkay oldu. Berkay yapmış olduğu açıklamada, “İnanılmaz mutlu oldum. Beklemiyordum açıkçası. Bana oy atan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Survivor’da haftanın eleme adayları kimler oldu?

Survivor 2021’de bu hafta dokunulmazlık oyunlarını mavi ve kırmızı takımlar birer kez kazanmıştı. İki takımdan birer eleme talibi çıkarıldı. Kırmızı ekip Batuhan’ı, mavi ekip Poyraz’ı aday olarak gösterdi.

Son bölümdeki konseyde ise mavi takımda sms birincisi olan Poyraz‘ın adaylığı düştü. Steven’ın da oylama ikinci olması sebebiyle, mavi takımın eleme adayları Sergen ve Dora oldu.

Kırmızı takımda sms birincisi olan Berkay ise “Elenmeyeceğini düşündüğüm için İsmail diyorum” dedi. Böylelikle

kırmızı takımda eleme adayları ise Batuhan ve İsmail Balaban oldu.

Çeyrek final öncesi son eleme

Konseyde konuşan Acun Ilıcalı, çeyrek final öncesideki son eleme Gelecek hafta Survivor’da eleme olmayacak. İki günlük dinlenme süreniz olacak. Oldukça güzel yedi gün sizi bekliyor. Sizlere sürprizlerimiz olacak” dedi.

Survivor’da kim elendi?

Survivor 2021’de bu hafta eleme kalan Dora, İsmail, Sergen ve Batuhan içinde sms oylamasında minimum oyu alarak elenen yarışmacıyı Acun Ilıcalı deklare etti. Survivor’dan bu hafta elenen yarışmacı mavi takımdan Sergen oldu.

Yarışmaya veda eden Sergen gözyaşlarını tutamadı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *