Survivor’da bu hafta kim elendi? İşte yarışmaya veda eden o isim…

Survivor‘da cumartesi akşamı ilk eleme talibi Gonca olmuştu. Pazar akşamı konseyde gönüllüler takımında en fazla adı yazılan Hanzade ve Aleyna Çalışkan da öteki eleme adayları oldu. Bu akşam da SMS oylaması sonucu bir şahıs adaya veda etti. İşte ayrıntılar…

Survivor yarışmasında yazışma oyunu gerçekleşti. Yarışmacılar eleştiri sembol oyunu arkasından sevdikleri için yazışma oyunu parkuruna çıktı. Kıran kırana yarışmada skor ünlülerin üstünlüğü ile tamamlandı.

Sembol oyununu kimler kazanmıştır?

Haftanın sembol oyunu denge oyunuydu. Hanımlarda sembolü kazanan gönüllülerden Aleyna Kalaycıoğlu olurken ünlülerde Sergen sembol sahibi oldu. Sergen ödül için yanından Davet, Doğan ve İlayda’yı götürdü. Aleyna ise Ayşe, Hanzade ve Aleyna Çalışkanı aldı.

Bu hafta kim elendi?

Survivor’da cumartesi akşamı ilk eleme talibi Gonca olmuştu. Pazar akşamı konseyde gönüllüler takımında en fazla adı yazılan Hanzade ve Aleyna Çalışkan da öteki eleme adayları olarak belirlenmişti.

Ünlüler takımında SMS birincisi olan Davet, Batuhan’ı 4. eleme talibi olarak söylemiş oldu. Gönüllüler ekibi SMS birincisi olan Poyraz ise Ayşe’yi 5. eleme talibi olarak gösterdi.

Bu 5 eleme talibi arasından Survivor SMS sıralamasına gore minimum oyu alan yarışmacı Gonca oldu ve adaya veda etti.

Survivor Gonca kimdir? 

Survivor yarışmacılarından önde gelen Gonca Kakar, 1 Temmuz 1989 doğumlu. Gövde eğitimi öğretmeni ve pilates eğitmeni olan Gonca, Mersin Üniversitesi mezunu. Yepyeni yarışmacısının yapmış olduğu sporlar içinde dalış yapmakta içeriyor. Yedeklerden Ünlüler takımına katılan Gonca , 1.77 uzunluğunda ve 64 kilogram ağırlığında.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *