Survivor’da elenen isim belli oldu! İşte o yarışmacı…

Survivor‘dan elenen isim, ünlüler takımında gerçekleşen ada konseyinde SMS oylaması ile belirledi. Tv8 ekranlarında gösterilen Survivor’ın 23 Şubat tarihindeki 34. kısmında üçüncü eleme talibi İlayda olarak seçildi. Davet, Yiğit ve İlayda içinde geçen SMS mücadelesi sonucunda minimum oyu alarak bu hafta Survivor‘a veda eden isim Yiğit oldu.

Survivor’da elenen Yiğit üzüntü yaşarken, yazışma oyununu kazanan gönüllüler ekibi ise sevdikleri ile yazışma kurma şansını kazanmanın mutluluğunu paylaştı. Ünlüler takımından elenen Yiğit hayallerinin kısa sürede bitmesine üzüldüğünü söylemiş oldu.

Survivor’dan kim elendi? 

Cumartesi ve Pazar akşamları oynanan dokunulmazlık oyunları kaybeden ünlüler takımında bu hafta eleme adayları belirlendi. Davet, Yiğit ve İlayda eleme talibi olarak seçildi.

SMS sıralaması ile minimum oyu alan yarışmacı Yiğit oldu. Survivor‘dan elenen isim böylece Yiğit oldu. Yiğit vedasının erken bulunduğunu söyleyerek, “Burada olmak çok gurur verici. Çok teşekkür ederim” dedi.

Survivor 7. Hafta SMS sıralaması

Survivor’da 7. Haftanın SMS sıralaması ünlüler takımında belli oldu. Batuhan geçen hafta olduğu benzer biçimde bu hafta da SMS birincisi olurken, ikinci olan isim İsmail oldu oldu. SMS sonuncusu ise Sulh seçildi

Survivor’da eleme adayları belli oldu 

23 Şubat Salı günü Survivor’ın 34. kısmında SMS halk oylamasına nazaran ünlülerde birinci olan isim Batuhan oldu. SMS birincisi seçilen Batuhan eleme talibi olarak bu hafta ekip arkadaşı İlayda’nın adını verdi.

Cumartesi günü Yiğit eleme talibi olurken, pazar akşamı eleme potasına Davet gitmişti. Salı günü de 3. eleme talibi böylece İlayda oldu.

İletişim oyununu kim kazanmıştır? 

Her hafta salı akşamları oynanan yazışma oyunu gene soluk kesecek anlara sahne oldu. Yarışmacılar, sevdikleriyle teknolojik yollardan yazışma kurmasını elde eden yazışma oyununda bu hafta ödül yarışmacıların Whatsapp’tan arkadaşları ile yazışma fırsatı olarak belirlendi.

Su kaydırağı ile başlamış olan yazışma oyununu kazanmak için ünlüler ve gönüllüler ekibi adeta canını dişine taktı. Olağanüstü karşılaşmalarda ilk etapta yarılmacılar avantaj oyununa çıktı. Sıkıntılı parkurda erkeklerde oyun bayrak yarışına gitti ve kazanan ünlüler oldu. Hanım yarışmacılar içinde oynanan oyunu da ünlüler kazanınca avantajın sahibi 2-0 skorla ünlüler oldu.Böylece ünlüler oyuna avantajlı başladı.

İkinci kez parkurda karşılaşan ünlüler ve gönüllüler ekibi bu kez gerçek yazışma oyununu kazanmak için parkuda ciddi savaşım verdi. İletişim oyununda Sergen hekim tavsiyesi ile oyuna alınmadı. Eşitlik sağlanması açısından gönüllülerde Yunus Emre oyun dışı kaldı. Coşku dolu karşılaşmada günün skoru 10’a 6 oldu.

Bu skorla bu haftanın yazışma oyununu ilk kez gönüllüler kazanmıştır. İletişim oyununun sahibi olan gönüllüler duygusal anlamış olur yaşayarak gözyaşlarına hakim olamadı.

Survivor Yiğit Oruçoğlu kimdir? 

19 Ocak 2000 tarihinde İstanbul’da doğan Yiğit Oruçoğlu, Doğuş Üniversitesi‘nde Sanayi Mühendisliği okuyor. Aslen anne tarafınca Trabzon, baba tarafınca ise Erzincanlı olan Yiğit 14 yaşına kadar ustalaşmış yüzme sporu ile ilgilendi. 1.87 uzunluğunda olan Yiğit Oruçoğlu 84 kilo. Crossfit sporuna devam eden Yiğit 5 yıl basketbolda birçok müsabakada yer almış.

Survivivor Yiğit, Survivor’a hayallerini gerçekleştirmek için geldiğinden ve yarışmada elinden gelenin en iyisini yapacağı belirtiyor.

Yiğit, 23 Şubat gecesi yarışmadan elenerek hayallerine veda etti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *