Survivor’da gizlice yiyecek yerken yakalandı! O yarışmacıya şok ceza!

Survivor‘da geçtiğimiz haftalarda gizlice yiyecek temin ederken yakalanan Aleyna Kalaycıoğlu, Aleyna Çalışkan, İlayda, Batuhan ve Hanzade‘den sonrasında bu kere Dora yakayı ele verdi.

Survivor’da oyun alanında gizlice yiyecek temin eden ve yiyen Dora, set görevlilerine yakalandı. Survivor‘ın son kısmında Acun Ilıcalı, “Dora, oyun alanındaki bir yemeği temin ederken yakalandı” dedi.

“Beklediğim yerde yemek vardı ve dayanamadım”

Suçüstü yakalanan Dora ise, “Oyunlar esnasında kimi zaman beklememiz gerekiyor. Benim de bekletildiğim yerin 5 metre ilerisinde yemekler vardı. Ortalama 10 dakikadan fazla orada beklenmem söylendi. Ben de dayanamadım. Aldığım gıda kalori olarak herkesten daha üstün olmamı elde etmiş olabilir. Herkesten özür dilerim cezam her neyse razıyım” şeklinde konuştu.

Acun Ilıcalı ise, “Bakıyorum seni orada bekletenler suçluya dönecek yavaş yavaş” şeklinde karşılık verdi ve Dora’ya 3 ödülden yararlanmama cezası verdi.

Survivor’da daha ilkin de Aleyna Kalaycıoğlu, Aleyna Çalışkan, İlayda, Batuhan ve Hanzade gizlice yiyecek temin ederken yakalanmıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *