Survivor’da kim elendi? Adaya veda eden yarışmacı belli oldu!

Survivor‘dan elenen isim pazar gecesi netleşti. Çekimleri Dominik Cumhuriyeti‘nde gerçekleşen ve TV8 ekranlarında gösterilen Survivor 2021’in son kısmında kırmızı ve mavi takımda potada olan Ayşe, Batuhan ve Aleyna elenmemek için karşı karşıya geldi. Gecenin sonunda oy neticelerini açıklayan Acun Ilıcalı, minimum SMS oyunu alarak Survivor’dan elenen yarışmacının Batuhan bulunduğunu duyurdu. Survivor 2021 olma rüyasına veda eden Batuhan ilk dörde oturmayı istediğini söyleyerek, SMS atan sevenlerine teşekkür etti.

Türkiye ve Yunanistan yarışmacılarının karşılıklı savaşım verdiği Bahamalar ödül oyununu ise mavi ekip kazanmıştır. Mavi ekip yarışmacıları adaya daha çok motive oldu.

Survivor’dan kim elendi?

Survivor’da değişen eleme sistemi ile birlikte, eleme konseyi bu hafta pazar akşamı gerçekleşti. Haftanın elemesinde, gene heyecanlı ve duygu dolu anlamış olur yaşandı. Bu hafta Survivor eleme adayları Aleyna, Ayşe ve Batuhan olurken, Acun Ilıcalı gecenin sonunda yapmış olduğu açıklamada yarışma tarihinde en fazla oy kullanılan haftanın bu hafta bulunduğunu duyurdu.

Oy sonuçlarının açıklanması ile Survivor 24. haftada adaya veda eden isim Batuhan oldu. Survivor‘ın iddialı yarışmacılarından olan Batuhan, duygularını gizlemekte zorlanırken, ilk yapmış olduğu açıklamada, “Beni bu ana kadar destekleyen herkese teşekkür ederim. Güzel bir yoldu. Gönül isterdi ki son dörde oturayım… Ben bence iyi bir şekilde buraya geldi. Umarım bundan sonra da güzel bir şekilde yolculuğumuzu yapacağız.” dedi.

Survivor’da ödül oyununu kim kazanmıştır?

Eleme konseyinden ilkin Survivor yarışmacıları ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Türk – Yunan Survivor takımları birleşerek ödül oyununda Mavi ekip ile Kırmızı ekip olarak savaşım verdi. Oyun öncesi ödül Bahamalar tatili olarak açıklandı. Kıyasıya rekabetin yaşandığı oyunda Türk – Yunan karma takımları içinde başa baş savaşım devam ederken, Mavi ekip, üst üste sayılar alarak Kırmızı ekip ile arasındaki farkı açtı.

Gecenin sonunda parkurda rakibine göz açtırmayan Mavi ekip, 10-5 skorla ödül oyununu kazanan ekip oldu.Mavi ekip bu sonuçla birlikte Bahamalar’a gitme hakkı elde etti. Bahamalar’da Mavi ekip, iki değişik adaya giderek partiye katıldı. Dünyanın en iyi dj’leri eşliğinde stres atan yarışmacılar ek olarak Acun Ilıcalı’yla da yiyecek yiyerek kaliteli süre geçirdi.

Survivor Batuhan kimdir?

Batuhan Karacakaya 5 Şubat 1997 tarihinde İstanbul doğumlu. Batuhan Karacakaya’nın yükselişi ise Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat şeklinde isimlerle beraber rol almış olduğu Aşk-ı Memnu dizisi ile olmuştur. İki sürem süresince oynadığı bu dizide Batuhan Karacakaya, Ziyagil Ailesinin minik oğlu Bülent Ziyagil karakterini canlandırmıştır. Peşinden Umutsuz Ev Bayanları dizisinde rol almış ve bu dizide de Mert Karakteri ile ekrana gelmiştir.

Batuhan Karacakaya ek olarak beyazperde filmlerinde de rol almıştır. Aşk Tesadüfleri Sever filmimizde Mehmet Günsür ‘ün çocukluğunu canlandırmıştır.

Ekranlardan bir süre uzak kalan genç oyuncu Batuhan Karacakaya, yaşamış olduğu değişiklik ile dikkatleri üstüne çekmiştir. Diriliş Ertuğrul adlı dizi ile ekrana gelen Batuhan Karacakaya, Engin Altan Düzyatan ‘ın canlandırdığı Ertuğrul karakterinin kardeşi Dündar’ı oynadı.

Survivor Batuhan’ın oynadığı diziler ve filmler

Diriliş: Ertuğrul (TV Dizisi, 4 Sürem, Dündar Bey, 2016-2017)

Uzun Öykü (Mustafa (15 Yaş, Beyaz perde Filmi, 2012)

Umutsuz Ev Bayanları (TV Dizisi, 3 Sürem, Mert, 2011-2013)

Sen De Gitme (Selim, TV Dizisi, 2011)

Aşk Tesadüfleri Sever (Özgür, Beyaz perde Filmi, 2011)

Bekle Beni (Salih, Beyaz perde Filmi, 2010)

Dersimiz Mustafa Kemal Atatürk (Beyaz perde Filmi, 2009)

Aşk-ı Memnu (TV Dizisi, 2 Sürem, Bülent Ziyagil, 2008-2009)Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *