Survivor’da kim elendi? Survivor 2021’e veda eden isim belli oldu!

Vizyonun en oldukca izlenen yarışması Survivor 2021’de bu akşam adaya veda eden isim belli oldu. Survivor’da Mavi takımdan Dora, Kırmızı takımdan Aleyna Çalışkan eleme talibi olmuştu. İki takımın SMS birincileri tarafınca söylenen adlar ile haftanın eleme adayları belirlendi. Survivor’ın 108. kısmında izleyici oylaması ile oluşan SMS sıralamasına bakılırsa elenen isim açıklandı. Peki, Survivor’da bu hafta kim elendi? İşte Survivor 2021 eleme konseyi bilgileri…

Acun Ilıcalı, çeyrek final öncesi son değişimleri “Bundan sonra dokunulmazlık oyunlarını bireysel oynayacaksınız. Ve üç gün üst üste dokunulmazlık oyunu oynayacaksınız. Kazanan yarışmacılar birer aday söyleyecek. O isimler potaya çıkacak. Ancak bir yarışmacı iki dokunulmazlık kazanırsa o yarışmacı aday gösterilemeyecek, adaysa adaylığı düşecek” cümleleriyle söyledi.

Acun Ilıcalı, “Parkurda zamana karşı yarışacaksınız. Sıralama koşusu diyebiliriz buna. 8 kişi kalacağınız için birinci isim ile sekizinci isim üç olan kazanır, düelloya çıkacak. İki ile yedi, üç ile altı, dört ile beş, kalan yarışmacılar bir daha yarışacak ve büyük finali beraber seyredeceğiz. Kadın erkek karışık oynayacaksınız. Kadınlar kadınların atış yaptığı yerden yapacak. 3 tane dokunulmazlık oyunu 3 aday sonra da bir eleme, finale doğru adım adım konsantre oluyoruz” dedi.

Acun Ilıcalı, Mavi takımın SMS birincisini şu cümlelerle deklare etti:

“Mavi takımda takım arkadaşlarından daha fazla oy alarak seyirci oylamasını birinci olarak bitiren ismi açıklıyorum. Mavi takımın seyirci oylaması birincisi Steven oldu.”

Steven, “İyi ki varlar, iyi ki beni destekliyorlar. Çok mutluyum” dedi. Ayşe birinci olmadığı için Mavi takımın talibi Poyraz oldu.

Acun Ilıcalı, Kırmızı takımın SMS birincisini şu cümlelerle deklare etti:

“Kırmızı takımda takım arkadaşlarından daha fazla oy alarak seyirci oylamasını birinci olarak bitiren ismi açıklıyorum.”

Kırmızı takımın izleyici oylaması birincisi Berkay oldu.

Berkay, “İnanılmaz bir duygu. Destek olan herkese çok teşekkür ederim” dedi.

Berkay, “Takımda herkesle iyi anlaşıyorum. Mantıklı düşünmek gerekirse bireysel fikrim Batuhan’ın SMS’ine güveniyorum ve Batuhan demek istiyorum” dedi.

Batuhan, “Aynı taktiği Berkay’a ben uygulamıştım. En mantıklısı. Umarım bu beşliyi koruyabiliriz” dedi.

Mavi takımda eleme talibi olan Poyraz, “Son oyunu görmeden buradan gitmek istemiyorum. Hakkımızda hayırlısı” dedi.

SMS birincileri ve haftanın eleme adayları

Survivor’da dokunulmazlık oyunları sonrasında Mavi ekip ve Kırmızı ekip birer eleme talibi çıkardı. Mavi takımın ilk talibi Dora olurken Kırmızı ekip Aleyna Çalışkan’ı aday gösterdi. Bu haftanın Mavi takımın SMS birincisi Steven olunca Poyraz, otomatikman takımın ikinci talibi oldu. Kırmızı takımın SMS birincisi Berkay ise Batuhan’ı aday olarak gösterdi.

Survivor’da kim elendi?

Survivor 2021’de bu hafta, ada konseylerinde Mavi ekip Dora’yı, Kırmızı ekip Aleyna Çalışkan’ı aday göstermişti. Bu akşam, SMS birincileri Steven ve Berkay oldu. Berkay, Batuhan’ı aday olarak gösterirken Poyraz, mecburi olarak potaya giren isim oldu. Bu adlar içinde izleyici oylamasında rakiplerine bakılırsa daha azca SMS oyu almış olduğu için Aleyna Çalışkan, Survivor’dan elendi.

Survivor’da yazışma oyununu kim kazanmıştır?

Survivor Türkiye yepyeni bölümde yazışma oyununda sıkıntılı bir parkura çıktı. Parkurda türlü engelleri aşan yarışmacılar, finalde ilkin mekanizmayı sonuna kadar çevirmesi gerekiyordu. Sonrasında sopa ile üç başarı göstermiş basket atışı yapması lazımdı. Oyuna iyi süregelen ve önde götürmüş olan Mavi ekip oldu. Fakat Kırmızı ekip, üç sayı geride iken almış olduğu üst üste sayılar ile 9-7 öne geçti. Bu ivmeyi sürdüren Kırmızı ekip, 10-8 skorla yazışma oyununu kazanmıştır.

Aleyna Çalışkan kimdir?

Survivor Gönüllüler takımında yer edinen Aleyna Çalışkan, 15 Temmuz 1998 senesinde dünyaya geldi. Üniversite talebesi olan Aleyna 1.67 uzunlukta ve 53 kilodur.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde okuyan Aleyna Çalışkan, 12 yaşından beri sporla ilgileniyor. Voleybol, badminton, karate ve boks sporlarına da ilgisi olan Aleyna Çalışkan muntazam fiziğiyle dikkat çeken adlar içinde içeriyor. Ustalaşmış olarak vücut geliştirme ve fitness da Türkiye şampiyonu olan Aleyna’nın kişisel hobileri içinde dans etmekte içeriyor.

 Zumba ve tango danslarına karşı ilgisi olan Aleyna Çalışkan bir taraftan da pilates eğitmenliği yapıyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *