Survivor’da yarışmacılar yiyecek sakladı! Acun Ilıcalı, 5 ismin cezasını kesti!

Survivor Türkiye 2021‘in son bölümündeki ada konseyinde Acun Ilıcalı bazı yarışmacıların, kurallar haricinde gizlice yiyecek ve içecek temin ettiklerini öğrendiklerini deklare etti.

“Yarışma kuralları dışında bazı maddeler temin ettiler”

Acun Ilıcalı, “Ummadığımız ve üzüldüğümüz bir gelişme oldu. Eşitlik ilkesinin bozulduğunu ve tahmin etmediğimiz gelişmeler bulunduğunu öğrendik. Survivor birinci planda yarışmacılara duyduğumuz itimat üstüne kurulu. Biz polis dedektifi şeklinde

yarışmacılarımızın peşine düşmüyoruz. Sadece kurallarımız var ve bunların bazı yarışmacılar tarafınca delindiğini gördük. Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan yarışma kuralları haricinde bazı maddeler temin ettiler. Bu tarz şeyleri da sakladılar” izahı yapmış oldu.

“Açlık psikolojisiyle temin ettim ve sakladım”

Vakası kabul eden Aleyna Kalaycıoğlu, “Açlık psikolojisiyle bunu temin ettim ve sakladım. Çok pişmanım. Yapılmaması gerektiğini farkındayım. Herkesten özür dilerim” dedi.

“Aşırı pişmanız”

Aleyna Çalışkan ise “Özür dileriz aşırı pişmanız. Öyle bir heyecanla yapmıştık. Bir daha asla olmayacak” ifadelerini kullandı.

Acun, kaide ihlali icra eden öteki yarışmacının ise İlayda bulunduğunu açıklayarak, “Sen Hanzade’ye bir yiyecek veriyorsun oyundan önce. Hanzade de bunu alıyor. Bunlar kural ihlali olarak görüyoruz ve sonuçları olacak” şeklinde konuştu.

Batuhan çantasına içecek sakladı!

Survivor ünlüler takımından Batuhan’ın ise görmüş olduğu bir içeceği çantasına atarak saklamış olduğu ortaya çıktı. Vakası kabul eden Batuhan, “Aslında bu duruma düşmek utanç verici. 3 aydır buradayız ve ilk defa buna yeltendim. Elime yüzüme bulaştırdım. bir içecek gördüm ve çantama attım. Ama ne olduğunu bilmiyordum türünün. Çantamı atmıştım ve bulunmuş” açıklamasını yapmış oldu.

Kaide ihlali icra eden yarışmacılara şok ceza!

Acun Ilıcalı, Survivor’da gizlice yiyecek ve içecek temin eden 5 yarışmacıya verdikleri cezayı deklare etti. Ilıcalı, “Fırsat eşitsizliği ve öteki yarışmacılara karşı avantaj sağlamış olduğu için yaptırım uygulamak zorundayız. Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan, İlayda

Hanzade ve Batuhan hepiniz üçer ödülden yararlanamayacaksınız” dedi.

Batuhan’dan cezaya sert tepki!

Ilıcalı’nın verdiği cezaya en sert tepki ise Batuhan’dan geldi. Batuhan, “Bu bana haksızlık. Bu çok ağır bir karar. 3 ödül çok ağır. Bir içecek yüzünden bu olmaz. 3 ödül ne demek. Zaten durumum ağır ve çok açım. Toparlayamam kendimi artık. Bir defa daha olsa eleyin beni” sözleriyle karara tepki gösterdi.

‘Azca kaldı biz suçlu çıkacağız”

Acun Ilıcalı ise bu sözlerin karşısında sert bir cevap verdi. Ilıcalı, “Şans eseri haberimiz oluyor ve öğreniyoruz. Az kaldı biz suçlu çıkacağız. Yiyecek yada içecek temin ediyorlarsa bunu seyircimizle paylaşmak zorundayız. Biz bunu görmeseydik siz diğer yarışmacılara karşı avantaj elde edecektiniz. Bu bizim çok katı kuralımız. Kural dışı yiyecek içecek temin etmişsiniz. Ben bunu uyarıyla geçmem” ifadelerini kullandı.

 Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *