Survivor’dan elenen Melis Sezer, her şeyi itiraf etti! ‘Bile bile…’

TV8‘de piyasaya sürülen Survivor’da son olarak elenen isim Melis olmuştu. Survivor Melis, elendikten sonraki ilk röportajını verdi. Survivor Melis, “Ben elendikten sonra takımda dört kişi kaldı. Hepsi birbirinden iyi oyuncular. Çok fazla değişiklik olacağını düşünmüyorum. Bundan sonra ciddi anlamda tüm dokunulmazlık oyunlarına asılmalarını beklerim” dedi.

Erken elenmenin kendisini üzdüğünü söyleyen Melis, “Gönüllüler takımında performans olarak değerlendirdiğimde kendimi daha üstün gördüğüm birkaç kişi vardı. Onlardan önce elenmek beni üzdü. Karşı takımı eleyemememiz tamamen bizim hatamız. Bu sorumluluğu üzerime de alıyorum. Bir yerlerde demek ki ben de sayılarımı alamadım ki dokunulmazlık oyununu kaybettik” ifadelerini kullandı.

Şampiyonluk adayını deklare etti

Survivor 2021‘de favori görmüş olduğu adları açıklayan Melis, şunları beyan etti:

İsmail Balaban olabilir. İyi bir sporcu, şampiyonluğun yakışacağını düşünüyorum. Oldukça tutkulu, hiçbir süre mücadeleyi bırakmayacaktır. Karşı takımdan da Poyraz oldukça tutkulu, SMS‘lerde gördüğüm kadarıyla halk tarafınca da seviliyor. Berkay’ı da finalist talibi olarak görüyorum.

İsmail beni adımı adil olması açısından söylediğini belirtti. Ne, ne kadar adil bilemiyorum. Merve potada olduğundan beni de potaya koymak neye nazaran adil? Bizi mi çarpıştırmak istedi, anlayabilmiş değilim. Benim SMS’imin düşük olma ihtimalini biliyordu.

“Beni kaybetmek önemli olsaydı…”

“İsmail, Batuhan ve ben iyi anlaşıyorduk. Beni yitirmek onlar için mühim olsaydı yerime potaya SMS’i yüksek olduğundan Batuhan’ı koyabilirdi. Bunu yapmayı tercih etmedi ve ben de ilk potamdan çıkamadım. Bir şeyleri tahmin edip bile bile yapması beni üzdü.

Potaya girdiğimde eleneceğimi hissetmiştim. Buna kendimi kesinlikle hazırlayamazdım. Oldukça üzüldüm, ilk başta bir şeyleri ifade edemedim, boğazımın düğümlendiğini hissettim. Oradaki düşüncelerimi ifade etmeye çalışırken bile fena hissediyorum. Veda devamlı zor olmuştur. İlk düşündüğüm şey başarısız duymak oldu. Birazcık düşününce aklıma ilk gelen ise ‘elimden geleni yaptım, hiçbir yerde pişmanlık duymuyorum, keşke söylediğim bir şey yok’. Elendikten sonrasında Acun Bey’in hakkımda söyledikleri fazlaca hoşuma gitti. Eğer burada iz bırakabildiysem ne mutlu bana. Her insana teşekkür ediyorum. Bu kadar hafta yarıştım, mutluyum.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *