Survivor’un sevilen adı Ezgi Avcı’nın ayrılma öne sürülen nedeni şoke etti

Miss Turkey 2013 üçüncüsü ve Survivor yarışmacısı Ezgi Avcı, tv8’de ekranlara gelen “Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa” programına konuk oldu. Avcı, sunucuların “Nemanja Djurisic ile evliliğiniz neden bitti?” sorusuna çarpıcı cevap verdi.

Meşhur sunucu, Karadağlı basketbolcu ile ayrılma nedenlerini şu şekilde deklare etti:

“Her şey güzeldi. Flört, nişan ve evlilik olarak 4.5 senelik ilişkimizi dört değişik ülkede geçirdik. Dsusiric nereye geçirme olursa hayatımızı orada kurduk.

Beni mutlu edecek işi yapmam lazım

Bir yıl Almanya, bir yıl Belçika, bir yıl İspanya, bir yıl da Türkiye’de geçirdik. O kendi sezonuna adapte, maçlarına gidiyor. Ben bununla birlikte burada yaşam amacımı gerçekleştirmeye çalışıyorum… Bunun için okudum, bunun için emek verdim. Beni mutlu edecek işi yapmam lazım.

Dolayısıyla ben de devamlı gezi halindeydim, hakikaten oldukca uçtum… Bilhassa Belçika’da olduğumuz yıl üç gün İstanbul’dayım, kalan günler oradayım. Bir uçuşta buradan çıkıp, orada eve girmem dokuz saat sürüyordu…

Düşündüğümüz şeklinde olmadı

Ezgi Avcı açıklamasının devamında ise “Bunu yapmak kolay değil. Biz bu koşturmacayı, seyahatleri flört döneminde yaptık. ‘Bunu evlilikte de yapabiliriz’ diye düşündük. Gördük ki 4.5 yılın sonunda düşündüğümüz olmadı… Aynı paydada buluşamadık. Aslına hayat amaçlarımız aynı noktada değildi. Arkadaşlığımız devam ediyor, hiç kötü ayrılmadık, hala görüşüyoruz” dedi.

10 bin euro ödeyecek

Ortalama beş dakika devam eden dava sonunda ikilinin boşanmasına kabul eden mahkeme, çiftin sundukları ayrılma protokolüne gore; davalı eş Nemanja Drusiric’in, Ezgi Avcı’ya 10 bin euro ödemesine hükmetmişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *