Taburcu olmuştu! Burak Sergen’den haber var!

Sıkıntılı geçen sürecin arkasından evine giden oyuncu Burak Sergen, sevenlerine teşekkür etti.

Toplumsal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Sergen, “Hepinize ne kadar teşekkür etsem az… Ailem, nişanlım, oğlum, setteki güzel dostlarım, sevenlerim, menajerim, tanıdığım tanımadığım herkes dualarınızı esirgemediğiniz. Hep güzel enerjiler gönderdiğiniz için size minnet borçluyum… Hep birlikte sağlıklı ve güzel günlere… Eksik olmayın. Ve hep yanımda olan ben uyurken, nişanlıma, oğluma aileme desteğini esirgemeyen, dostlarıma isimleri tek tek yazamadığım için affınıza sığınıyorum. Teşekkürlerim minnetim çok fazla… İyi ki varsınız. Dua ve enerjinizi eksik etmeyin” ifadelerini kullandı.

Ne olmuştu?

Evinde otururken fenalaşan Burak Sergen, 12 Nisan günü hastaneye kaldırıldı. Meydana getirilen kontrollerin arkasından koronavirüse yakalandığı anlaşılan Meşhur oyuncu sıkıntılı bir tedavi süreci geçirdi. Doktorlar tarafınca bir süre entübe edilen Sergen, koronavirüsü atlattı.

Hastane çıkışı konuşan Meşhur oyuncu şunları söylemişti:

“45 gün sonra ilk defa gün yüzüne çıkıyorum, hastalığı yendiğim için çok mutluyum. 12 gün boyunca hiçbir şey hissetmedim, uyumuşum. İngiltere’den gelen virüsü kapmışım, çok ağırdı. Bu süreçte kilo verdim, vücudun yarısını bıraktım. Bundan sonra evde tedavi süreci başlayacak. 2-3 ay sürer. Hastanedeki tüm teçhizat eve taşındı.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *