Takip Etmiş olduğu Görüntüler Ortaya Çıktı: Ceren Özdemir’in Katil Zanlısı Olduğu İddia Edilen Şüpheli Yakalandı

Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Müzik Kısmı 2. derslik talebesi Ceren Özdemir’in katil zanlısı polisin operasyonuyla yakalandı.

DHA’nın aktardığı habere bakılırsa, Ordu’da, evinin bulunmuş olduğu apartmanın girişinde bıçaklanarak, öldürülen Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Müzik Kısmı 2’nci derslik talebesi Ceren Özdemir’in katil zanlısı polisin operasyonuyla yakalandı. Saklandığı evde gözaltına alınırken kendisini yakalamaya çalışan bir polisi de bıçakla yaralayan şüpheli etkisiz hale getirildi.

Geniş güvenlik önlemleri altında Güvenlik Müdürlüğü’ne götürüldü

Uyuşturucu bağımlısı olduğu öne sürülen şüpheli geniş güvenlik önlemleri altında sorgulanmak suretiyle Güvenlik Müdürlüğü’ne götürüldü. Şüphelinin saldırısı sonucu yaralanan polis memuru ise kaldırıldığı hastanede tedaviye alındı.

Linç ediliyordu

Yakalanması esnasında polis memurunu da bıçaklayan, uyuşturucu bağımlısı ve cezaevi firarisi olduğu öne sürülen şüpheli Özgür A., evden çıkarıldığı sırada çevredekilerce linç edilmek istendi.

Katil zanlısının Özdemir’i takip etmiş olduğu görüntüler ortaya çıktı

Evinin önünde saldırıya uğramıştı

Ordu’da, evinin önünde bir saldırgan tarafınca bıçaklanan 20 yaşındaki balerin Ceren Özdemir ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede yaşamını kaybetmişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *