Tamer Karadağlı’dan seneler sonrasında gelen Çocuklar Duymasın itirafı! ‘Pınar ayrıldığında…’

Oyuncu Tamer Karadağlı, Armağan Çağlayan’ın YouTube programı “Dur Bir Dinle”ye konuk oldu. Oyuncu, programda genç meslektaşlarıyla ilgili eleştirilerde bulunmuş oldu:

“Şimdiki oyuncuların hepsi birbirine benziyor. Bana çok inandırıcı gelmiyorlar. Ben bir role hazırlanırken bu adam nasıl yetişmiştir, nasıl giyinir, nasıl bir saat takar hepsini düşünürüm. Şimdi dizilerde bütün kızlar neredeyse aynı bakıyor. Bütün jönler kirli sakallı. Holding sahibini oynuyor ama kirli sakallı. Türkiye’deki holding sahiplerinden hiçbirini öyle görmedim. O yüzden belki de onları tanımıyorum. Benim bir role hazırlanırken kilo almam, kilo vermem, saçımı kazıtmam o yüzden farklı geliyor. Hepsi, mesleğe saygıyla alakalı.”

‘Keşke ben de ayrılsaydım’

Tamer Karadağlı’nın “Çocuklar Duymasın”daki partneri Pınar Altuğ, aleyhinde aldatma haberleri çıkınca diziden ayrılmıştı.

Karadağlı, o dönemle ilgili bir itirafta bulunmuş oldu:

“Pınar’a da söyledim, ‘Keşke sen ayrıldığında ben de ayrılsaydım’ dedim. O her zaman içimde bir acı oldu. Olması gereken oydu. Ama o zamanki şartlar, televizyonculuk farklıydı.”



Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *