Tartıştığı kişinin yüzüne tüküren Irmak Arıcı, günler sonrasında özür diledi

Mustafa Ceceli ile düet yapmış olduğu “Mühür” şarkısıyla adını duyuran Irmak Arıcı, geçtiğimiz ay trafikte yol verme meselesi yüzünden tartıştığı kişinin yüzüne tükürdü.

Özür diledi

Korona salgını varken birine tükürmek suç” diyen insanın kolunu sıkan genç şarkıcının o anları cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydedilmişti. Umursamaz tavırlarıyla dikkat çeken ve büyük tepki toplayan Arıcı, yaşanmış olan vakadan haftalar sonrasında özür diledi.

“Çok üzgünüm”

Mevzuyla ilgili Instagram hesabından izahat meydana getiren Irmak Arıcı, üzüntüsünü dile getirdi. Yaşanmış olan vaka sonrası stüdyoya girerek kendisini müziğe adayan müzisyen, “Her şey için özür dilerim. Bugüne kadar hayal kırıklığına uğrattığım her kalp için çok üzgünüm. Benim aşkım müzik. Beni onunla tanıdınız, onunla affedersiniz biliyorum ve hep söylediğim gibi; her ne çıkarsa çıksın dilinizden, dillendirdiğim her şarkı sizin sayenizde büyüdü, milyonlara ulaştı. Gönlünüzden öper, ‘Çalışarak karşınıza çıkacağım’ der, müzikle kalmanızı umut ederim. Sizi seven Irmak…” şeklinde konuştu.

“Kaçmak istediğimde önüme arabayı kırdı”

Arıcı’nın skandal hareketlerine maruz kalan sürücü, mevzuyla ilgili yapmış olduğu açıklamada “Ben uyarmak amacıyla kornaya bastım. Kornaya bastıktan sonra kendisi el hareketleri yaparak bana küfretti. Defalarca yüzüme tükürdü. Bir insan bir insana bunu yapmaz. Kaçmak istediğim zaman ise önüme arabayı kırdı.” ifadelerini kullanmıştı.

Sahneden indirilmişti

Skandal olayın peşinden Sakarya‘nın ilçesi Karasu’da konser veren Irmak Arıcı, bu kez de hareketsiz bir halde sahnede kalmış olduğu anlarla gündeme gelmişti. Hayranlarını eğlendiren Meşhur müzisyen, bir süre sonrasında sahnede hareketsizce durmaya başlayınca sahneden indirilmişti. Arıcı’nın görüntüleri toplumsal medyada hızla yayılmıştı.

“Sanırım panik atak geçirdi”

Mekanın işletmecisi Sercan Aslan ise, Habertürk’e yapmış olduğu açıklamada “Irmak Hanım sahnede bir anda fenalaştı. Hiç hareket etmediğini görünce müdahalede bulunduk. 25. dakikadan sonra sahneden indirdik. Geçtiğimiz hafta trafikte yaşadığı olayla ilgili çok tepki gördü. Sanırım sahneye çıkınca panik atak geçirdi. Zaten panik atağı da varmış. Apar topar İstanbul’a götürüldü.” demişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *