The One Awards’ın Teknoloji Üreticisi Ödülü, Casper Bilgisayar’ın oldu

Yıl içinde itibarını en oldukça artıran marka ve paydaşlarını ödüllendiren ilk ve tek etkinlik The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nin yedincisi sonlanmış oldu.

Türkiye’nin önder pazarlama platformu Pazarlama Türkiye ve pazar araştırmaları şirketi Akademetre iş birliğiyle meydana gelen “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü” araştırması baz alınarak düzenlenen “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” sahiplerini buldu.

Türkiye’nin teknoloji alanındaki en kuvvetli markalarından önde gelen Casper, “Teknoloji üreticisi” kategorisinde en itibarlı marka seçilerek birincilik ödülünün sahibi oldu.

Bu yıl 50’ye yakın kategoride meydana gelen “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü”nde saha araştırması tamamlanarak ilk üçe kalan markalar belirlendi. Toplam 12 ilde bin 200 kişiyle meydana gelen görüşmeler sonucunda sektörlerinde yıl içinde itibarını en oldukça artıran markaları ve bu başarıya ortak olan paydaşları ödüllendirildi.

 Araştırmada senenin en başarı göstermiş markaları ve paydaşları her yıl olduğu benzer biçimde halk jürisi tarafınca seçilirken bu yıl da en oldukça ödül alan reklam, halkla ilişkiler, medya planlama ve dijital ajanslar ek olarak başarı ödülü aldı.

Casper adına ödülü kazanan Kurumsal İletişim Direktörü Ahmet Beliktay, ”Casper olarak, 2019 yılının 4. çeyreğinde başlamış olduğumuz dönüşüm sürecimizin ana temelini ”satın alan memnuniyeti” üstüne kurduk. “Tüketici dostu teknoloji” mottosuyla marka ve tüketici arasındaki bağları güçlendirmek, tüketici dostu yaklaşım sergilemek en büyük hedefimiz oldu. Motivasyonumuz tüketicilerimizin gerekseme ve beklentilerine uygun hususi ürünler üretebilme kabiliyeti. Misyonumuz ise ”Son olarak teknolojiyi kullanıcı ile buluşturan marka” olarak müşterileriniz ile bağ oluşturmak.  2019 yılının 4. çeyreğinden beri başladığımız bu dönüşüm sürecinde, markamızın itibarını halkımızın ve profesyonellerin nezdinde arttırdığımızı bilmek bizleri mutlu etti” diye görüşlerini belirtti.

 Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *