Tolga Karel, dördüncü kez baba olmaya hazırlanıyor

Itimat Hokna‘ya övgüler yağdıran Karel bir de güzel Haber verdi: 

“Geçen gün aklıma geldin. ‘Bu güzel kadın ne yapıyor’ diye düşündüm. Türkiye’de seninle 5 yılımı geçirmek, senden aldığım tecrübeleri öğretiler… Seni çok seviyorum. Bu arada güzel bir haber vereyim: Benim dördüncü geliyor, şuan cinsiyet belli değil. 2,5 aylık. Hanımla, ‘Çok güzel çocuklar yapıyoruz, neden duralım? Devam edelim’ dedik.”

Yepyeni evi için arsa aldı

Yaprak Dökümü dizisiyle şöhretin zirvesine çıkan Tolga Karel, Sarah Scott ile evlendikten sonrasında her şeyi ardında bırakarak ABD’ya gitmişti.Kurduğu sıhhat turizmi şirketi batkı edince eşinin ailesinin Illinois eyaletindeki evine taşınan Karel, 2018’de aylık 8 bin dolara TIR şoförlüğü halletmeye başladı.

Verdiği röportajlarda “Çok yakında şahane bir atılıma girmiş olacağım 80 dolarla başladığım bu serüvenin iki yıl içinde hangi boyuta geldiğini açıklayacağım” diyen Meşhur oyuncu ilkin evini aldı sonrasında da ABD’da şirket kurdu.

Her geçen gün işlerini birazcık daha büyüten ve hayalinin 2026 senesinde 100 araçlık filo oluşturmak bulunduğunu söyleyen Karel, dün eşi ve evlatları ile yaşayacağı yepyeni evi için arsa aldı.

Florida‘nın gözde bölgelerinden birinde arsa alan Tolga Karel, sözleşme imzaladıkları anların fotoğraflarını toplumsal medyada paylaştı. Karel fotoğrafların altına “Rüya evimizi inşa etmek için güzel bir gün” notunu düştü.

320 bin dolara ev almıştı

Tolga Karel, 2020 senesinde Florida’da ev satın almış, 320 bin dolar ödediği evin fotoğraflarını Instagram’da paylaşmıştı:

‘Yepyeni evimiz… Bütün güzel dilekleriniz için sonsuz teşekkürler hayırlı olsun inşallah! Güzel anılar biriktireceğiz evlatlarımla… Bunca emek, alın teri boşuna değilmiş̧! Rabbim şükürler olsun verdiğin her nefes için…’

Yaşam oldukça pahalı

Instagram hesabında sık sık takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Tolga Karel, ülkedeki yaşam pahalılığından dert yandı:

“Bir mevzuda gözlemimi paylaşmak isterim sevgili dostlar. ABD’da covid sonrası yaşam korkulu pahalandı. Yüzde 30’a varan enflasyon sayıları konuşuluyor. Her şey korkulu pahalı. Evler, otomobiller… her şey… Hatta Greencard’ı olan birçok Türk dostum, dostum vatandaşlık aldıktan sonrasında memlekete geri dönmek için adımlar atıyor ve bu mevzuda onlara hak veriyorum.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *