Transparan giysisi vaka olmuştu! İlk kez konuşan Gülşen, eleştirilere çok öfkeli oldu!

Sahnede giydirilmiş olduğu transparan giyim tartışmalara yol açan Meşhur popçu Gülşen, ilk kez konuştu. İç çamaşırının üstüne transparan giyen müzisyen, Instagram‘dan çok öfkeli oldu.

“Sadece kendim karar veririm”

Gülşen, “Son konserimde, dilediğimi giyme özgürlüğümü kullanarak seçtiğim kıyafet, bir çok farklı ama en mühimi özgürlük alanına, tercihlere olan saygı sınırlarını aşan türden yorumları duymama sebep oldu. Sizler için çok küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum. Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak ve var olmak istediğime sadece ama sadece kendim karar verebilirim. Tıpkı sizlerin de hayatlarında olduğu ya da olması gerektiği gibi. Bir toplumu oluşturan bütün parçaların, her görüşten, her inançtan olan tüm insanların, birbirlerine zarar vermeden, dilediği şekilde bir arada barış içinde yaşamasıdır bütün hikaye…” diye yazdı.

“Bunu hatırlatmak inanılmaz iç acıtıcı”

Paylaşımının devamında ise Gülşen, “Bugün toplum olarak geldiğimiz noktada bunu hatırlatmak durumunda kalmış olmak inanılmaz iç acıtıcı. Ama ben bilhassa, bana kalbi ve aklıyla eşlik edenlere, umut diyenlere, nefes kabul edenlere sımsıkı sarılıyorum ve teşekkür ediyorum. Öyle hayat doluyuz ki yok ettiklerini düşündükçe kök salıyoruz” dedi.

Şarkıcının eşi aranjör Ozan Çolakoğlu da Gülşen‘in paylaşımını kendi toplumsal medya hesabından paylaşarak destek verdi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *