Travis Scott ile Kylie Jenner, 2 yıl sonrasında tekrardan barıştı

2019 senesinde ilişkilerini bitiren sadece bir süre ilkin tekrardan bir araya geldikleri ileri sürülen Kylie Jenner ile rapçi Travis Scott, kızları Stormi Webster ile beraber 72. geleneksel Parsons Benefit bağış gecesinde objektiflere takıldı.

Gecenin onur konuklarından kabul edilen Scott, duygusal bir konuşma yapmış oldu. O esnada Kylie Jenner‘dan “Eşim” diyerek bahseden Meşhur rapçi, böylelikle ilişkilerine ikinci bir talih verdiklerini doğrulamış oldu.

“Seni seviyorum”

29 yaşındaki rapçi, sahnedeyken kızı Stormi ve Kylie Jenner‘a, “Stormi, seni seviyorum, eşim seni seviyorum” sözleriyle seslendi.

Daily Mail’in haberine gore kaynaklar, Travis Scott ve Kylie Jenner‘ın sahne arkasında beraber oldukça tatlı ve sempatik göründüklerini, el ele tutuştuklarını ve tamamen birbirlerine döndüklerini söylemiş oldu.

‘Açık ilişki’ iddiası

Öte taraftan geçtiğimiz günlerde çift aleyhinde garip bir iddia ortaya atılmıştı. TMZ adlı Magazin sitesinin haberine gore; Jenner ve Scott, ilişkilerine kaldıkları yerden devam edecekler. Sadece ikili, birbirlerine bağlılık sergilemeyip dilediklerinde başkalarıyla da beraber olabilecekler. Doğrusu Meşhur çift, bu şekilde ‘açık ilişki’ yaşayabilecek.

Aşkları 2017 senesinde başlamıştı

2017’de tanışan Travis Scott ve Kylie Jenner, aynı yıl kızı Stormie’ye hamile kalmıştı. Jenner, hamileliğini uzun bir süre kamuoyundan uzak tutmuştu. Şubat ayında kızlarını kucaklarına alan ikili, 2019 senesinde ayrılmıştı.

Dünyanın en oldukça kazanan hanım ünlüsü

Öte taraftan Forbes dergisi, dünyanın en oldukça kazanan hanım ünlülerini açıklamıştı. Kylie Jenner, listedeki öteki isimlere fark atarak, ilk sırada yer almıştı.

Jenner, markasının hisselerinin yüzde 51’ini bir kozmetik devine satarak, 590 milyon dolar kazanmıştı.

Kylie Jenner, birçok marka ile yapmış olduğu anlaşmalar sebebiyle de 170 milyon dolar elde etmişti. Yıldızın unvanı, geçtiğimiz yıl kazancını olduğundan fazla gösterdiği iddiaları sebebi ile elinden alınmıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *