Trendyol Influencer Akademi kuruldu | Gundemtube.com

Trendyol, influencerların toplumsal medyayı daha etkin kullanabilmeleri için Trendyol Influencer Akademi’yi kurdu. Akademi yardımıyla influencerlar, kendilerini geliştirebilecekleri eğitimlere ulaşabilirken, Trendyol sistemini de daha iyi öğrenebilecek. 

Firmanın Affiliate programına kayıtlı 15 bin influencer eğitimlere ücretsiz bir şekilde ulaşabilirken, Affiliate programına yepyeni katılacak influencerların bütün başlangıç eğitimlerini tamamlamaları hedefleniyor. Trendyol Influencer Akademi portalında video formatında yer edinen eğitimlere katılmak isteyen influencerlar diledikleri yer ve zamanda portala giriş yaparak istedikleri eğitimi izleyebilecek. 

Akademide influencerların bireysel gelişimlerini ön plana çıkaracak eğitimlerin yanı sıra etkili içerik üretimi, içeriklerde dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan hususlar, yepyeni regülasyonlar ve Trendyol Affiliate Program süreçleri paylaşılıyor. 

Akademi kapsamında Feysbuk işbirliğinde gerçekleşen ve Feysbuk Küresel Pazarlama Çözümleri Başkan Yardımcısı Caroyln Everson önderliğinde lanse edilen “Creator Marketing Accelerator” programı da canlı eğitimlerle yaratıcı içerik üreticilerine destek olacak.

Trendyol ve Feysbuk mobilleşmenin önemi ve tesirleri, Instagram’ı etkili kullanma, kuvvetli içerik üretimi, içerik üreticilerinin kitlelerini büyütmelerinin yolları, Reels ve Canlı gösterim şeklinde mevzularda canlı eğitimler gerçekleştirecek. Eğitimlerin kayıtları gene akademi portalına eklenecek. Böylece influencerlar kaçırdıkları eğitimlere portal üstünden ulaşabilecek.      

 Trendyol ve Feysbuk’tan Reels Awards Yarışması

Trendyol’un Feysbuk ile ortaklık kapsamında Reels Awards Yarışması düzenlenecek. Yarışma sonrasında yaratıcı içerik üreticileri ödüllerin yanı sıra Instagram’da hesabının tanıtım şansını da yakalayacak. Trendyol ve Feysbuk işbirlikleri ile web içeriklerinin zenginleştirilmesine, yepyeni kuşakların ise içerik üreterek gelir sağlamasına destek olmayı hedefliyor. Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *