TRT’den flaş Teşkilat dizisi sonucu

TRT 1‘in Ulusal İstihbarat Teşkilatı‘nı mevzu alan dizisi Teşkilat‘ın 9 Ocak Pazar akşamı ekrana gelecek olan 29. bölümünden çarpıcı bir fragman gösterildi.

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Turgut Tunçalp, Gürkan Uygun ve Hakan Boyav‘ın yer almış olduğu Teşkilat‘ın yepyeni kısmında Serdar ve Zehra Berlin’de olağanüstü bir operasyon düzenliyor.

Teşkilat son bölüm özeti

Ekip havalimanı saldırısı sonrası ortaya çıkan yepyeni duruma uyum sağlamaya çalışırken Elçi’nin gelişi bütün dengeleri değiştirir.

Ekip, Nemesis’le bağlantılı bulunduğunu düşündükleri Elçi’yi bulmak için operasyon düzenler. Bu operasyon yardımıyla yepyeni bir bilgiyi ortaya çıkarılır. Serdar ve Elçi içinde iyi mi bir bağlantı vardır?

Öteki yanda Hakkı ve Uzay, Sulh’ın masumiyetini kanıtlamak için ipuçlarının peşine düşer. Uzay’ı yepyeni sürprizler beklemektedir. Yıldırım ve Elçi planlarını devreye soktuklarında ise ekibimizin yapacağı hamle taş üstünde taş bırakmayacaktır.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *