TRT’nin meşhur spikeri Fulin Arıkan, ekranlara veda etti

TRT‘nin ekran yüzlerinden olan Meşhur spiker kurumla olan ayrılığını toplumsal medyadan duyurdu. Uzun senelerdir TRT‘de başarıya ulaşmış sunumlarıyla izleyici tarafınca beğeniyle izlenen adlardan olan Fulin Arıkan, kurumdan ayrıldığını deklare etti. 

Son olarak TRT Haber‘de ‘Haber Tadında‘ isminde programı sunan Fulin Arıkan, Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşımında “Türkiye Radyo Televizyon Kurumu ile bugün itibariyle aktif bağım sona erdi. Gönül bağım ise hep sürecek.” dedi.

Fulin Arıkan, duygusal paylaşımının detayında ise şunları yazdı:

Türkiye Radyo Tv Kurumu ile bugün itibariyle etken bağım sonlanmış oldu.

Gönül bağım ise hep sürecek. Bir üniversite öğrencisiyken çalışmaya başladığım bu kurum bana oldukca şey kattı, ben de ona emek verdim.

TRT değerlidir. Köklü ve görkemli bir geçmişe haizdir toplumsal hafızamızın mihenk taşlarından biri, yayıncılıkta bir okuldur. Yönetimler gelir yönetimler gider, insanoğlu gelir insanoğlu gider. Bu bir devr-i daimdir. Oldukça kıymetli, oldukca mühim bir oldukca ismin omuzlarında yükselmiş TRT’nin mensubu olmaktan, izleri silinmeyecek yayıncılarla çalışmış, onların meslektaşı olmuş Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *