Tuğba Özerk ile Gökmen Tanaçar evliliğe ilk adımını attı

Müzisyen Tuğba Özerk, ortalama 1.5 senedir birlikte olduğu iş insanı Gökmen Tanaçar ile aile içinde gerçekleşen mütevazi bir nikah töreniyle evliliğe ilk adımını attı. Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine gore çift, Özerk’in Bebek’te bulunan evinde hayatlarını birleştirdi.

Tuğba Özerk’in nikah şahidi menajeri Kemal Arslan olurken Gökmen Tanaçar’ın şahitliğini ise iş insanı Cemal Şen yapmış oldu.

Paris’te balayı

Nikah sonrası gazetecilerle söyleşi eden çiftten Özerk, balayı sorusuna “Konserlerim başlıyor. Çeşme’ye gideceğiz ardından da Paris’te balayı yapacağız.” dedi.

“Bebek istiyoruz”

Çocuk istediklerinin de belirten Özerk, “Evliliğin temellerinden biri de bu. Çocuk arzumuz var. Allah isteyen herkese nasip eder inşallah.” dedi.

Gökmen Tanaçar ise, “Tuğba gibi güzel, iyi kalpli bir kız çocuğumun olmasını çok isterim.”  ifadelerini kullandı.

“Çiftlik hayalimiz var”

Düğün hediyesi olarak eşinin bir çiftlik armağan etmiş olduğu dedikodularını da doğrulayan Özerk, “Bir hayalimiz var, ilerleyen yıllarda taşınıp, çiftlik hayatı sürmek. Umarım gerçekleştiririz.” şeklinde konuştu.

Tanaçar ile ortalama bir senedir Alaçatı’da ikamet eden Tuğba Özerk geçtiğimiz günlerde objektiflere takılmıştı. Müzisyen, “İnşallah bir kız çocuğumuz olur.” ifadelerini kullanmıştı.

“Mesaj attım, sevgili olduk”

Özerk ile tanışmalarının eskiye dayandığını söyleyen Gökmen Tanaçar da, bir gece cesaretimi topladım bildiri attım. Sevgili olduk ve evleniyoruz” açıklamasında bulunmuştu.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *