Tutunamayanlar’dan tabip dizilerine gönderme! Tutunamayanlar 10. bölüm 1. fragman gösterildi!

TRT 1 ekranlarının beğenilen dizisi Tutunamayanlar’da son günlerde artan tabip dizilerine büyük gönderme yapılmış oldu. İzleyiciyi kahkahalara boğan sahnelerde hem de hasta yakınlarının sıhhat personeline yönelik negatif davranışlarda eleştirildi. Tarık ve İrem arasına da yakışıklı tabip girdi. İşte Tutunamayanlar 10. bölüm 1. fragmanı…

İrem ve Tarık kaldıkları yerden çıkarılır. İrem’in sıhhat durumu daha tehlikeli sonuç olduğundan nezaret altına alınır. Bu sırada İlham Perisi İrem ve Tarık’tan aşk hikayesi çıkarmak ister. Tarık’ı ikna ederek İrem için sürpriz hazırlar. Sadece işler istedikleri şeklinde gitmez. İrem’in Tarık’a olan öfkesi artar. Bu sırada ise vaka hastanede geçince absürt komedinin baş yapıtı olan Tutunamayanlar öteki tabip dizilerine göndermelerde bulunmuş oldu. Bunun yanı sıra sıhhat personellerine negatif davranışlarda bulunanlar da eleştirildi. 

İŞTE O SAHNE:

TUTUNAMAYANLAR 10. BÖLÜM 1. FRAGMAN YAYINLANDI!

Tutunamayanlar dizisi gene adından başarıyla söz ettirdi. Kuvvetli güldürü ekibiyle ve her hafta yepyeni bir isimle ekranlara gelen Tutunamayanlar dizisi bu hafta okumuş olduğu kitaplarla gündem olan 10 yaşındaki Atakan Kayalar’ın annesine yapmış olduğu tespki mevzu oldu. Sadece vaka Türk aile yapısının komedisine uyarlanınca ortaya oldukca gülünç bir sahne çıktı. Tarık annesinin konuşmasını kesmesi üstüne anası “Sen 2 tane kitap okudun diye dilin papuç kadar oldu anana karşı. Ayıptır be” tepkisini verdi. Bu sahne Twitter’da ansızın gündem oldu. 

İŞTE O SAHNE:

Yerli Leonardo Di Caprio lakaplı Meşhur oyuncu Arda Kaide, seneler sonrasında ekranlara döndü. Arda Kaide, TRT 1’in absürt güldürü tarzındaki dizisi Tutunamayanlar’ın ekibine katıldı.Tutunamayanlar’da rol alacak olan Arda Kaide’ın setlere dönüş haberini dizinin yönetmeni duyurdu. Ek olarak bu bölüm de genç güldürmen İbrahim Büyükak’ta yer alacak. Çaycı olan Büyükak yaygınlaşan virüslere karşı yepyeni bir slm yöntemi geliştirdi. Tokalaşmak yerine elleri yumrukla çarptı.

Doğu Demirkol, Ece Ceşmioğlu ve Zafer Algöz’ün başrollerde oynadığı Tutunamayanlar’ın yönetmeni Osman Nail Doğan, Arda Kaide haberini toplumsal medya hesabından “Hoş geldin Arda Kural” notuyla duyurdu. Doğan’ın paylaşmış olduğu fotoğraflarda Arda Kaide yepyeni imajıyla da şaşırttı.

TUTUNAMAYANLAR DİZİSİNİN KONUSU

Niçin Film ve İstanbul Medya Akademisi ortaklığında çekilen Tutunamayanlar’ın yapımcılığını Ogün Şanlıer ve Ahmet Tarık Itimat oldu. Yönetmen koltuğuna ise Osman Nail Doğan oturdu. Senaristliğini da meydana getirecek olan Doğan’a Murad Zaloğlu birlikte rol aldı. Hayata tutunmaya çalışan gençlerin hayatlarını özetleyen dizi tam anlamıyla bir absürt güldürü olacak. Başrol olan Doğu Demirkol, Tarık karakteri ile kamera karşısına çıkacak. Tarık, yaşamı süresince asla çalışmamış ve emek vermeyi da düşünmeyen bir kişilik sadece her fırsatta iş aramakta. Gene bir iş görüşmesine giden Tarık burada yolu İrem ile kesişir. İrem ise bir zamanlar varlıklı bir aileye sahipti. Sadece batkı sonrası yaşamı alt üst olmuştur. Günümüz gençlerinin enerjisini yansıtmaya çalışan dizinin ilk tanıtımı gösterildi. Toplumsal medyada Leyla ile Mecnun tadında bir takım olmasını izleyen birçok kullanıcı yorum yapmış oldu. Dizi de İrem karakterini Ece Çeşmioğlu oynayacak. Bunun aynı sıra dizide Şinasi Yurtsever, Zafer Algöz ve Asuman Dabak şeklinde usta oyuncularda yer ediniyor. Dizi 7 Ocak Salı akşamı ekranlara gelecek. 

TRT GENEL MÜDÜRÜ İBRAHİM EREN’İN DİZİ ATIŞMASI

Tutunamayanlar ekibi ile TRT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İbrahim Eren arasındaki toplumsal medya atışması güldürdü. Dizinin ilk tanıtımı arkasından Eren’in attığı twit;

Ondan sonra oyuncu Zafer Algöz, Eren’in tweetine, “Golumu, ganadımı kırdılaaaarrr” karşılığını verirken, Doğu Demirkol ise, “3 bölüm de çekmiş bulunduk yaa… Hadi kendimi geçtim Zafer abi kaç yaşında adam… Çoluğu çocuğu var, yazıktır…” paylaşımları geldi.

TUTUNAMAYANLAR DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

DOĞU DEMİRKOL

6 Eylül 1985 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncunun tam adı Adın Doğu Demirkol’dur. Komediye yepyeni bir enerji katan oyuncu İbrahim Büyükak’ın Bayi Toplantısı filmimizde rol aldı. Sadece en büyük çıkışı Ahlat Ağacı filmimizde elde etti. Filmin ödül almasıyla da birden ilgi odağı oldu.

ECE ÇEŞMİOĞLU

26 Kasım 1990 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen geç oyuncu Ece Çeşmioğlu, oyunculuk hayatına Çocuklar Duymasın dizisiyle başladı. Sadece aslolan çıkışını bir zamanlara damga vuran ve fenomen olan Öyleki Bir Geçer Süre Ki dizisinde elde etti. Görkemli Yüzyıl, Yuvamdaki Düşman dizilerinde de yer aldı. Genç oyuncu şu sıralarda Mucize Tabip dizisiyle yıldızı parlayan Taner Ölmez ile evlenme planları yapıyor.

ZAFER ALGÖZ

30 Ağustos 1961 senesinde Kars’ta doğan oyuncu,  Cem Yılmaz’ın Ali Baba ve 7 Cüceler  ve Arif v 216 şeklinde filmlerinde oynadı. Bu filmler yardımıyla tanınan oyuncu, aslen en büyük çıkışını  2007 de Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde yaşam verdiği Yalçın Yıldız karakteri ile elde etti. Tiyatro oyuncusu olan Algöz, dizide İlhan karakterini oynayacak. İlhan, herhangi bir işi olmayan fakat her insana bilhassa Tarık’a akıl veren bir adamdır. Her fikri olumsuzlukla sonuçlanır.

ŞİNASİ YURTSEVER

1973 senesinde Erzincan’da dünyaya gelen Şinasi Yurtsever, Yılan Hikayesi, Kınalı Kar ve Avrupa Yakası şeklinde oldukca mühim dizilerde yer aldı. Meşhur oyuncunun yıldızı ise Ahmet Kaide’la birlikte yer almış olduğu filmlerdeki güldürü oyunculuğu ile parladı. Son olarak TRT 1 ekranlarında Ramazan Bayramında gösterilen Dengi Dengi’de yer aldı. Meşhur oyuncu Tutunamayanlar dizisinde Niyazi Hoca karakterini oynayacak.

BÜLENT ÇOLAK

1977 senesinde İstanbul’da doğan oyuncu ilk olarak Kanal D ekranlarında gösterilen başrolünde Ufuk Özkan’ın olduğu Geniş Aile dizisindeki Ulvi karakterini oynadı. Bu karakter ile fenomen hale gelen oyuncu tiyatro kökenlidir. 

BORA AKKAŞ

Bülent Çolak şeklinde ilk çıkışını Geniş Aile dizisiyle yakalayan genç oyuncu, birçok mühim projede yer aldı. Son olarak Hürkuş beyazperde filmimizde rol alan oyuncu, 1990 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

HANDE KATİPOĞLU

37 yaşındaki oyuncunun yıldızı Yahşi Çekicilik dizisindeki Sinem karakteri ile elde etti. Birçok güldürü dizisinde yer edinen oyuncu son olarak Benden Bu Kadar filmimizde yer aldı.

ÖZLEM TOKASLAN

13 Kasım 1973 senesinde doğan oyuncu Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro kısmı mezunudur. İzmirli olan oyuncu NO: 309 dizisindeki Yıldız karakteri ile tanındı. Son olarak ise Can Yaman ve Demet Özdemir’in başrollerini paylaşmış olduğu Erkenci Kuş dizisinde yer aldı. 

DİLEK ÇELEBİ TUNÇ 

1980 senesinde Ankara’da doğan oyuncu aslolan çıkışını Mahşeri Cümbüş tiyatrosunda elde etti. 

UĞUR SERHAN

Aramızda Kalsın dizisiyle tanınan oyuncu 1973 senesinde Malatya’da dünyaya geldi. Son olarak Dengi engine dizisinde yer aldı.

BARIŞ YILDIZ

1982 senesinde doğan oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro kısmı mezunudur. Düğün Dernek ve Çalgı Çengi filmlerinde yıldızı patlayan oyuncu, Muallim Saffet karakteri ile  tanındı.

ASUMAN DABAK 

Son olarak TRT 1 dizisi olan Egenin Hamsisi’de yer edinen oyuncu, 1970 senesinde Manisa’da dünyaya geldi. Kendi adına kurulu olan tiyatro okulunda genç oyuncu yetiştirir. Leyla ile Mecnun, Kirli Yedili, Ezra, Acı Aşk, Süper Babaaane ve Günebakan şeklinde dizilerde yer aldı. 

Gundemtube.com haber platformu ile güncel ve yeniliklerden haberdar ol! Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *