Twitter, ücretli oluyor! Türkiye fiyatı da ortaya çıktı!

En oldukça kullanılan toplumsal medya uygulamalarından kabul edilen Twitter, ücretli abonelik sistemi Twitter Blue‘yu onayladı.

Twitter Blue‘yu sızdıran Jane Manchun Wong’un aktardıklarına gore, Twitter, App Store‘daki Uygulama İçi Satın Alımlar kısmına Twitter Blue‘yu ekledi. App Store‘daki listelemeye bakılırsa Twitter‘ın ücretli abonelik sisteminin fiyatı ABD için aylık 2,99 dolar olarak belirlenmiş durumda. Kullananların 2,99 dolar ödeme yapılarak Twitter Blue‘ya katılabildiği bildiriliyor.

Yepyeni özellikler de var

Wong’un söylediklerine bakılırsa Twitter Blue, renkli temalar, hususi uygulama simgeleri, okuyucu modu (yakında eklenecek) ile beraber geliyor. Tweet‘i geri al hususi durumunun ücretli abonelik sisteminde yer alıp yer almadığına dair hemen hemen bir informasyon yok.

Türkiye fiyatı da belli oldu

Ücretli Twitter aboneliğinin Türkiye fiyatı da App Store’da göründü. App Store’dan alınan ekran görüntüsüne gore, Twitter Blue‘nun Türkiye fiyatı aylık 30,99 TL olacak.

Twitter hemen hemen Twitter Blue aleyhinde resmi ve detaylı bir izahat yapmadığı için fiyatlarda yada özelliklerde herhangi bir değişim yapılıp yapılmayacağı şimdilik bilinmiyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *