Twitter’ın ücretli abonelik hizmeti erişime açıldı! İşte Türkiye fiyatı…

2020’de 1.14 milyar dolarlık zarar açıklayan Twitter, para kazanmanın yepyeni yollarını arıyor. Twitter Blue olarak adlandırılacak ücretli abonelik hizmeti, iki ülkede kullanıma sunulmuş durumda.

Extra özellikler geliyor

Bu bilhassa beraber, aylık 2.99 dolar karşılığında kullanıcılar, platformda standart kullanıcılara gore bazı fazladan özellikleri kullanma şansına haiz oluyor.

Twitter Blue neler sunuyor

ABD ve Yepyeni Zelanda’da kullanıma sunulan Twitter Blue sisteminde; The Washington Post, L.A. Times, USA TODAY, The Atlantic, Reuters, The Daily Beast, Rolling Stone, BuzzFeed ve Insider şeklinde yayınların makalelerine reklamsız erişim sağlanıyor.

Twitter Blue‘nun kullanıcılara sunmuş olduğu en büyük yenilik, “Tweet’i geri al” özelliği. Twitter Blue aboneleri, bir tweet gönderdikten sonrasında belli bir süre içinde paylaşımlarını geri alarak düzenleyip tekrardan paylaşabiliyor.

Ek olarak uzun flood tweet’lerini okumayı kolaylaştıracak bir “Okuma modu” da abonelik paketinde içeriyor. Twitter Blue; yepyeni tema renkleri, hususi uygulama simgeleri, favori tweetleri kaydedip düzenleyebileceğiniz “Koleksiyonlar” özelliği” şeklinde bir takım ek özellik de sunuluyor.

Twitter Blue, Türkiye fiyatı

Twitter‘ın kullanıcılara daha çok özellik sunan abonelik sisteminin fiyatı, geçtiğimiz haftalarda uygulamanın App Store sayfasında yer edinen bilgilerde ortaya çıkmıştı.

ABD fiyatı 2,99 dolar olan Twitter Blue‘nun Türkiye fiyatı ise 30,99 TL olarak açıklandı. Sadece yepyeni özellik, devletimizde hemen hemen etken değil.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *