Üç Kuruş’a damga vuran dans şov! Güzel oyuncu büyüledi!

Show TV‘nin Ay Yapım imzalı yepyeni dizisi Üç Kuruş, ilk bölümüyle 1 Kasım Pazartesi akşamı ekrana geldi. Mafya lideri Kartal ile Organize Şube’de komiser Efe çevresinde geçen vakalar mevzu alındığı Üç Kuruş’un ilk bölümündeki Leyla‘nın dans sahnesi dikkat çekti.

Aslıhan Malbora‘nın canlandırdığı Leyla karakteri, Roman mahallesindeki düğünde dans kabiliyetini gösterdi. Kartal’ın kardeşi olan Leyla, Organize Şube’de komiser olan Efe’ye olan ilgisini de belli etti. Yepyeni görevi için uzun süre Roman dansı dersi de alan güzel oyuncu, düğün sahnesindeki dansıyla izleyenlerin beğenisini topladı.


Üç Kuruş’taki rolünü bu şekilde söyledi

Kartal’ın kız kardeşi ‘Leyla’ karakteriyle seyirci karşısına çıkan genç kuşağın dikkat çeken isimlerinden Aslıhan Malbora karakterini “Leyla çok akıllı, okumuş ve manipülatif bir karakter. Aslında kendine mahalle dışında bir hayat kurmaya çalışmış fakat maruz kaldığı ırkçılıktan dolayı kendini yine mahallede bulmuş” sözleriyle özetledi. ‘Üç Kuruş‘u hazırlık sürecinden itibaren fazlaca keyif alınmış olduğu bir iş olarak gören Malbora, dizi için barmenlik eğitiminin yanında Uraz Kaygılaroğlu ile Roman dansı dersi aldığını da dile getirdi.


Üç Kuruş mevzusu

Kendine özgü karakterleri ve sert kurallarıyla renkli bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı’nın “koruyucusu” konumundaki mafya lideri Kartal ile Organize Ofis’nun gözü kara ve kaide tanımaz komiseri Efe’nin arasındaki kovalamaca oyunu bir katliam vakasıyla ters yüz olur.

Katili yakalamak için girdikleri yollar onları asla tahmin etmeyecekleri bir ismin karşısına çıkaracaktır.

Senaryosunda Damla Serim, Murat Uyurkulak ve Eset Akçilad’ın imzası bulunan, Sinan Öztürk yönetmenliğindeki ‘Üç Kuruş’un kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Ercan Kesal, Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Melissa Yıldırımer, Aytaç Uşun, Süreyya Kilimci, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Erkan Üçüncü, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer Çobanoğlu ve Ömer Civan Şit şeklinde genç kuşağın öne çıkan oyuncuları ile usta adlar buluşuyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *