Üç Kuruş’ta Kartal’ı gözyaşlarına boğan vaka! Efe teselli etti!

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse şeklinde adların yer almış olduğu Üç Kuruş, 5. bölümüyle 29 Kasım Pazartesi akşamı ekrana geldi. Mafya lideri Kartal ile Organize Şube’de komiser Efe çevresinde geçen vakalar mevzu alındığı Üç Kuruş’un son kısmında, seri katil İrfan’ın son kurbanı Kadir oldu.

Efe’nin hareketleri Leyla’yı yıktı!

Üç Kuruş son bölünde Efe ile akşam yemeği ayarlayan Leyla bununla beraber Efe’nin anne ve babasını da mekana çağrı etmişti. Anne ve babasını gören Efe mekana girmek istemeyince Leyla acı gerçeklerle yüzleşti. Babasıyla yüzleşen Efe burada ona benzetilmesiyle sinirlenirken babasına benzemediğini söylemiş oldu. Efe’ye kendisiyle başkalarının yanında beraber görülmekten utandığını söyleyen Leyla ile gözyaşlarına boğuldu.


Üç Kuruş son bölüm özeti

Efe, burunlarının altına kadar girmiş olan katilin izini sürmeye çalışırken kendini Kartal’ın düğün telaşının ortasında bulur. Kartal, Nezih’e karşı son kozu olan bu düğünü sağ salim tamama erdirmek için uğraşırken katilin mahallede olabileceğini öğrenir. İrfan ise bir sonraki hedefinden edinmiş olduğu bilgiyle Efe ve Kartal‘ı şaşırtıcı bir planın içine götürür.

Leyla tarafınca sınava doğal olarak tutulan Efe’ye gelen esrarengiz bir ileti Kartal’ı tam da düğün gününde şoka uğratır.

Senaryosunda Damla Serim, Murat Uyurkulak ve Eset Akçilad’ın imzası bulunan, Sinan Öztürk yönetmenliğindeki ‘Üç Kuruş’un kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Zafer Algöz, Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Melissa Yıldırımer, Aytaç Uşun, Süreyya Kilimci, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Emrullah Çakay, Goncagül Sunar, Cüneyt Yalaz, Canan Atalay, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer Çobanoğlu, Ömer Civan Şit şeklinde genç kuşağın öne çıkan oyuncuları ile usta adlar buluşuyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *