Üç Kuruş’ta şaşırtan aşk itirafı

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Zafer Algöz, Nursel Köse benzer biçimde adların yer almış olduğu Üç Kuruş, 9. bölümüyle 27 Aralık Pazartesi akşamı izleyici karşısına çıktı. Üç Kuruş 9. bölümde, Çukur’da Emmi karakterini canlandıran Kadir Çermik‘in canlandırdığı Baybars karakteri izleyici karşısına çıktı.

Başı Kartal ile belada olan Nezih, büyük patron Baybars’ı görmeye geldi. Baybars, kendisine Efe’nin fotoğrafını gösterince şaşıran Nezih, ne gerekiyorsa yapacağını söylemiş oldu.


Kartal, Nezih’e harp başlattı

Üç Kuruş‘un 9. kısmında Atilla’yı öldürüp restoranın ortasına asan Kartal, Nezih’e karşı resmen savaşı başlattı. Nezih’in restorana geldiği anda Bahar’ın kalmış olduğu eve giden Kartal, Şesu ve Ruşen’in de yardımıyla Bahar’ı kurtardı. Karşısında Kartal’ı görünce onu öpen Bahar, Kartal’ın da kendisini sevdiğini öğrenince ”Ben de seni seviyorum” dedi.


Kartal, Atilla’yı öldürdü

Üç Kuruş’ta Nezih’in direktifiyle Çıngıraklı’ya gelip Seco’yu öldüren Atilla, Kartal’ın gazabına uğradı. Nezih’in başlatmış olduğu savaşı kabul eden Kartal, Seco’nun canı karşılığında Atilla’nın canını aldı.


Üç Kuruş son bölüm özeti

Efe, Kartal’ın İrfan’ı özgür bıraktığını öğrenir ve Leyla’nın kaçırılmasında onun da oranı bulunduğunu düşünerek büyük bir öfkeye kapılır. Kartal’la beraber Leyla’nın peşine düşen Efe, bu süreçte oldukca zor bir seçim yapmak zorunda kalır.

Leyla’yı kurtarmak için sınırlarını sonuna kadar zorlayan Efe’nin duygusal tepkileri Kartal’ın da bakış açısından kaçmaz. Leyla’nın ortadan kaybolmasıyla büyük bir sarsıntı geçiren Kartal’a bir darbe de Nezih’ten geliyor. Kartal Nezih’ten alacağı öcü planlarken Bahar’ın hamlesi herkesi şaşırtacak.


Senaryosunda Damla Serim, Murat Uyurkulak ve Eset Akçilad’ın imzası bulunan, Sinan Öztürk yönetmenliğindeki ‘Üç Kuruş’un kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Zafer Algöz, Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Melissa Yıldırımer, Aytaç Uşun, Süreyya Kilimci, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Emrullah Çakay, Goncagül Sunar, Cüneyt Yalaz, Canan Atalay, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer Çobanoğlu, Ömer Civan Şit benzer biçimde genç kuşağın öne çıkan oyuncuları ile usta adlar buluşuyor.


Üç Kuruş‘ yepyeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *