Uğur Akkuş’tan Ebru Şallı’yı şaşırtan itiraf

Eski manken Ebru Şallı ile Uğur Akkuş, 2019 senesinde Çırağan Sarayı‘nda nikah masasına oturmuştu.

Mutlu birliktelikleri devam eden çiftten Ebru Şallı, YouTube kanalında eşini ağırladı. Şallı ve Akkuş, ilk kez tanışma hikayelerini söyledi.

“Çölde ebru’nun sesini duydum”

Suudi Arabistan‘ın Riyad çöllerindeyken birden Ebru Şallı‘nın ‘Nefes al, nefes ver’ sesini duyduğunu söyleyen (Gülüyor) Akkuş, “Gerçekten çöldeydim ama oraya büyük bir otel yapmışlardı, iş toplantısındaydım. O otelin spor salonuna indim. Koşu bandındayken bir kadın gördüm. Pilates yapıyor ama bir yerden de Türkçe konuşuyor birisi… Kadının Türk olduğunu düşündüm. Yanına gidip ‘Türk müsünüz?’ diye sordum. Arap olduğunu öğrendim. Bana ekranı gösterip ‘Bu Ebru Şallı, çok Ünlü Türk sporcu’ dedi. Ben de hemen internette Ebru’yu arattım.” şeklinde konuştu.

“Buna mı yatırım yapacağız!”

Akkuş, “Ebru’nun bir sürü iş ile uğraştığını öğrenince ürünlerini bir çatı altında toplamak için teklifte bulundum. Çünkü ‘Arabistan’ın çölünde bir kadın Ebru Şallı’yı tanıyorsa ben de ürünlerini satabilirim’ diye düşündüm. Menajeriyle görüştük, Ebru ile de iki ay sonra tanışabildik.” dedi.

Meşhur iş adamı, “Ofise geldi, tırnaklar bembeyaz. En sevmediğim oje rengi, hiç bakmadım bile yüzüne. ‘Bu ne ya! Biz buna yatırım mı yapacağız?’ diye düşündüm. Tanıştıkça ne kadar çok iş odaklı olduğunu gördüm. ” diye sözlerini sürdürdü.

O anlarda Şallı şaşkınlığını gizleyemedi.

“Aramızda evlilik muhabbeti hiç geçmedi”

Zaman içinde Ebru Şallı‘dan hoşlanmaya başladığını dile getiren Akkuş, “Sabah-akşam yediğim yemeklerin resmini atıyorum, bilgi alıyorum. Sonra ‘Sen bana yürüyor musun?’ dedi. Yemeğe çıktık. Zamanla Ebru, bana şarkılar atmaya başladı. Tabii ben bu kadar Ünlü olduğunu bilmiyorum. Konsere gidince ne kadar Ünlü olduğunu öğrendim. (Gülüyor)” ifadelerini kullandı.

* Aramızda evlilik muhabbeti asla geçmedi. Öyleki bir şey düşünmedik… Aşk olunca insan bir şey düşünemiyor.

* ‘Alınyazısı’ diye bir şey var. Tanrı yazmış, biz bir tek oynuyoruz. Ben de oldukça talihli bir adamım. Adım Uğur, Tanrı seni bana yazmış… Onun için beraberiz ve mutluyuz.

“Gayrimenkul zengini olmam gerekiyor”

Öte taraftan Şallı, geçtiğimiz haftalarda YouTube kanalında yayınladığı video ile aleyhinde ortaya atılan iddialara cevap vermişti. Bilinmeyenlerini özetleyen Şallı, iş insanı eşi Uğur Akkuş’un evlilik yıldönümü hediyesi olarak kendisine villa almış olduğu haberinin doğru olmadığını dile getirmişti.

Mevzuyla ilgili konuşan Ebru Şallı, “Öyle bir şey yok. Sürekli ev alınıyor bana… Uğur’la beraber olmaya başladığımızdan beri 7 tane ev almış olması gerekiyor bana. Bir de ‘Amerika’da aldı’ diye çıktı, 8 tane falan ev oldu. Benim gayrimenkul zengini olmam gerekiyor. Herkes bir rahatlasın, ev almadı” demişti.

“Uğur bana evlilik sözleşmesi imzalattı”

2019’da dünyaevine girmiş olduğu eşiyle evlilik sözleşmesi yaptıklarını itiraf eden Meşhur isim, şu şekilde konuşmuştu:

Son yıllarda meydana getirilen evliliklerde bir evlilik sözleşmesi oluyor. Bizim de bir evlilik sözleşmemiz var fakat bu kendi aramızda. Doğrusu herhangi bir resmi noterden imzalanmadı. Uğur bana tek maddelik bir evlilik sözleşmesi imzalattı. Yalnız tek madde var fakat bunun ne işe yaradığını açıklayamıyorum sizlere maalesef. Zira ‘Gizlilik sözleşmesi imzaladım’ dermişim… (Gülüyor.)

“Eşimle aramdaki güven söz konusu”

Söylediğim benzer biçimde bir evlilik sözleşmesi söz mevzusu. İmzaladım mı, imzaladım fakat ne işe yaradığını o süre da paylaşmamıştım. Şimdi de benim eşimle aramdaki itimat söz mevzusu… Doğrusu bir tek aramızda kalan bir şey o. Dolayısıyla paylaşmamın doğru olamayacağını düşünüyorum. Aile içinde olan bir şey diyeyim fakat net olarak söylediğimde evet; bu şekilde bir sözleşme var, bu şekilde bir sözleşme imzaladım, ikimizin içinde hususi ve tek maddelik bir sözleşme…

“Bu haber çok konuşuldu”

Uyku felci olduğu yönünde ortaya çıkan haberlerin doğru olmadığını dile getiren 44 yaşındaki Şallı, “Son bir yıldır iyi uyuyamıyordum. Bu haber çok konuşuldu. Haber çıktıktan sonra hatta bizim Uğur’la aramızda çok komik bir konuşma geçti. ‘O sen değil miydin?’ dedim Uğur’a. Çünkü Uğur, uyku felci oldu. Her hastanede uyku bozuklukları diye bir merkez var. Sorunu bulmak için sizi makinelere bağlıyorlar ama oraya ben değil, Uğur gitti. Hatta randevusunu ben aldım, bir gece orada uyudu” ifadelerini kullanmıştı.

“Koruma tutmadık”

Koruma tuttukları haberlerine de açıklık getiren manken, “Bu konu da çok konuşuldu. Bunların hepsine sosyal medyadan cevap vermek bana göre çok kalabalık ve gereksiz geliyor. Böyle bir şey yok, koruma tutmadık. O gün muhabirler bana cilt bakımından çıkarken sordu, ben de ‘Böyle bir şey yok’ dedim. Neden böyle haberler çıkıyor bilmiyorum” demişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *