Ünlülerin tercih etmiş olduğu iş insanı: Sinan Özek

70’ten fazla çalışanı bulunan Sinan Özek, başarılarından nedeniyle birçok ödüle de layık görüldü. 2018, 2019 ve 2020 yıllarında ard arda en başarıya ulaşmış iş insanı ödülünün sahibi oldu.

Ünlülere olan yakınlığıyla malum Sinan Özek, bilhassa Mahmut Tuncer‘in samimi dostu olmasıyla dikkat çekiyor.

Başarısıyla ilgili düşüncelerini ifade eden Sinan Özek, “Elazığlı bir Zaza olarak dünya devi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Türkiye şeklinde kıymetli bir ülkeden çıkıp dünya genelinde bir iş insanı olmak her insana nasip olmaz. Türkiye’de ve Almanya’da birçok ofisimiz bulunuyor. Daha da büyümeye devam edeceğiz. Sevenlerimize destekleyenlere oldukça teşekkür ederim” dedi.

Sinan Özek kimdir?

1997 doğumlu olan Özek, aslen Elazığlıdır. Almanya’nın Albstadt kentinde doğan kuvvetli iş insanı kendi imkanları ile eğitim alarak, güvenlik ve girişimcilik alanlarında portföyünü geliştirdi. Internasyonal bir şirket sahibi olan iş insanı Türkiye’deki ilk ofisini İstanbul’da açtı.

Ustalaşmış olarak para taşıma, güvenlik, inşaat ve zırhlı vasıta hizmeti elde eden Sinan Özek, başarısından nedeniyle Meşhur ve ünsüz birçok kişiye hizmet veriyor. Genç girişimci, başarısının yanında hayırseverliğiyle de ön plana çıkıyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *