Uraz Kaygılaroğlu ile Berrak Tüzünataç ayrıldı

Bu senenin sürpriz aşklarından olan Uraz Kaygılaroğlu ile Berrak Tüzünataç‘ın birlikteliklerini sonlandırdığı konuşuluyor.

Şubat ayından beri aşk yaşayan ikili, şu an değişik şehirlerde bulunuyor. Tüzünataç, dostlarıyla beraber Bodrum’da dinlence yaparken, Kaygılaroğlu da kızı Ada ile beraber zaman geçiriyor.

tv100’ün iddiasına bakılırsa; toplumsal medyada birbirlerini takip etmeyi sürdüren Kaygılaroğlu ile Tüzünataç, haklarında çıkan ayrılık iddialarıyla ilgili herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Aşkını bu şekilde duyuru etti

Öte taraftan Şubat ayında ilk olarak Habertürk’ün duyurduğu Uraz Kaygılaroğlu ile Berrak Tüzüntaç‘ın aşk dedikodusu, 33 yaşındaki Kaygılaroğlu tarafınca doğrulanmıştı.

Kaygılaroğlu, Instagram hesabından “Uyanmam” adlı şarkıyı paylaşmış ve Berrak Tüzünataç’ı etiketlemişti.

Şarkının sözleri ise şöyleki: 

“Bir düş gördüm, sen ben vardık, gamsız bomboş hovardaydık. Telaş korku, bilen yoktu… Sevişmek tek derdimiz oldu…”

Meşhur oyuncu böylelikle aşkını duyuru etmişti.

“Saklanacak bir yanı kalmadı”

Geçtiğimiz aylarda Marie Claire dergisinin yepyeni sayısına konuk olan Tüzünataç, Uraz Kaygılaroğlu ve annelik hakkında sorulara yanıt vermişti.

Meşhur oyuncu, “Bu aralar aşk hayatım çok iyi. Çıkan haberler doğru. Bunun saklanacak bir yanı kalmadı çünkü artık. Keyfimiz yerinde” demişti.

Berrak Tüzünataç, “Hiç anne olmayı düşündünüz mü?” sorusuna ise şu yanıtı vermişti:

“Kendi kendime oturup ‘Bir çocuk yapmalıyım’ gibi düşünmedim. Bende öyle bir güdü yok. Hiçbir kişinin kendiyle ilgili meselelerini halletmeden ürememesi gerektiğine inanıyorum. Bir gün kendimle ilgili öyle hissedersem, öyle bir partnerim de olursa gibi bir durum söz konusu…”

Meşhur oyuncu, ek olarak kendiyle ilgili, “Fazlaca başarısız ilişki teşebbüsüm olduğu doğru” itirafında bulunmuştu.

Tüzünataç geçtiğimiz ocak ayında Ali Yörenç’ten ayrılmıştı. Meşhur oyuncu daha ilkin de Nejat İşler ve Birkan Sokullu ile aşk yaşamıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *