Usta oyuncu Devrim Saltoğlu ile Nazlı Sağlam evliliğe ilk adımını attı

Usta oyuncu Devrim Saltoğlu, Denizli’nin önde gelen ailelerinden Sağlam ailesinin kızı mimar Nazlı Sağlam ile dün Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde dünya evine girdi.

Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran, Covid-19 salgını sebebiyle azca sayıda davetli kabul eden çifti oyuncu arkadaşları Ahmet Kaide, Serkan Çayoğlu, Özge Gürel, Devrim Evin, Mehmet Bilge Aslan ve Can Arpacı yalnız bırakmadı.

Nikah sonrası Devrim Saltoğlu ve eşi Nazlı Saltoğlu davetlileriyle birlikte Beyoğlu’nda bir mekanda yiyecek yedi.


Devrim Saltoğlu ve eşi 5 yıl ilkin bir dost ortamında tanıştıktan 2 yıl sonrasında evlilik sonucu almışlar sadece pandemi sebebiyle nikâhlarını 3 yıl ertelemek durumunda kalmışlardı. 

Çekimleri yepyeni sezonda TRT 1’de devam edecek olan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Rauf Denktaş’ın hikayesine yaşam veren usta oyuncu, balayı için ileri bir tarihte organizasyon yapabilecek.


Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Rauf Denktaş‘a yaşam veren oyuncu Devrim Saltoğlu, rolüne iyi mi hazırlandığını anlatmıştı:

“Rauf Denktaş, hiç uzak olmadığım, çocukluğumdan beri ekranlarda rastladığımda kaçırmadığım bir kişiydi. Sağlam duruşu, çok net ve kendinden emin oluşu, ama her fırsatta gülümsemesi ve espri anlayışı beni daima etkilemiştir. Aslında yaşanan halk mücadelesinin çetinliği dışında bir de üç evladını zamansız kaybedişleri beni çok sarstı. Yakın zamanın, tarihi ve sevilen bir kişiliğini canlandırmak geçilmesi gereken bir sınav gibi duruyor. Umarım Rauf Denktaş’a yakışır bir iş sergileyebilirim. Çok yakın zamanda kaybettiğimiz Rauf Denktaş’ın Türkiye halkının da iyi tanıdığı bir kişilik oluşu, rolüme hazırlanırken çeşitli sınırlar getirse de onu birebir taklit edip canlandırmaktan çok, onu özünde hissetmeye çalışmak önceliğim.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *