Uygulamayı bırakmanız ihtiyaç duyulan dekorasyon önerileri

Evler için uygulanan çeşitli dekorasyon önerileri mevcut. Sadece hepsi günümüz dekorasyon modasına uygun değil. Nitekim birçoğunu da bu gerçeği bilmeden uygularız. Sizler için bu dekorasyon önerileri içinde yer edinen ve artık modası geçmiş olan fikirleri derledik. Artık evinizde uygulamayı bırakmanız ihtiyaç duyulan dekorasyon önerileri, bütün detaylarıyla haberimiz içinde.

Moda, devamlı kendisini yenileyen ve değişik kimlikler kazandıran bir kavramdır. Nitekim dekorasyon da böyledir. Her yıl değişen stiller, ev dekorasyonunda da kendisini gösterir. Sadece birçok insan, trendi artık bundan önceki yılda kalmış olan dekorasyon modellerini bilmez ve bu tarz şeyleri evlerinde uygulamaya devam ederler. Tıpkı 2020 dekorasyon sezonunda olduğu benzer biçimde. Sizlere artık 2019 dekorasyon sezonunda kalan ve bu sürem içinde uygulamamanız ihtiyaç duyulan dekorasyon modellerini bir araya getirdik. Haydi gelin şimdi, evlerinizde uygulamamanız ihtiyaç duyulan 5 dekorasyon önerisine yakından bakalım:

TROPİKAL YAPRAK DESENLER

Ev dekorasyonu için duvar kağıtları, abajur ve kırlent deseni olarak tercih edilen, perde kumaşlarında kullanılan tropikal yaprak desenleri artık modasını yitirmiş durumda. Bu desenler yerine artık geometrik şekiller moda.

ROSE GOLD DESENLER

2018 yılının en popüler duvar panosu desenlerinden önde gelen rose gold, bilhassa genç kız odaları ve dekoratif eşyalarında sıkça karşımıza çıkıyordu. Artık bu renkten uzaklaşmanın vaktidir. Onun yerine siyah, altın ya da gümüş renkleri tercih edin.

DAMASK DESEN KULLANIMI

Klasik ve duygusal desen kesimlerinin bir numaralı modeli olan damask desen, sezonun veda edilen dekorasyon çeşitlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Her ne kadar zamansız olarak tanımlansa da, artık vazgeçmenin vaktidir. Kırlent, duvar kağıdı, koltuk kumaşı, halı ve daha pek oldukca üründe dekorasyon parçası olarak kullanılıyor olsa da…

HOLLYWOOD STİL AYNA MODELLERİ

Iyi mi ki artık Barbie yoldam aynaların modası tarih olduysa Hollywood yoldam aynalar için de aynı şey söz mevzusu. Ayna kenarı ışıklandırmalarından vazgeçin. Aynı şekilde ayna masası altında tüylü halılar da kullanmayın.

MARİNE DESEN MOBİLYA KULLANIMI

2017 yılından bu yana devam eden marine yoldam mobilyalar, eskisi kadar olmasa da tesirini sürdürüyor. Yaz esintilerini yansıtan lacivert – beyaz renk döşemeler artık modasını yitirmiş durumda. Bu sebepledir ki, bu dekorasyondan da vazgeçin.

Gundemtube.com haber platformu ile güncel ve yeniliklerden haberdar ol! Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *