Uzaklaştırma sonucu aldırmıştı! Şevval Şahin ve Yiğit Marcus Aral’ın barıştıkları ortaya çıktı!

Ayrılmaları vaka olan Şevval Şahin ile Yiğit Marcus Aral çifti cephesinde yepyeni bir gelişme yaşandı. Yiğit Marcus Aral, Instagram hesabından yapmış olduğu bir paylaşımla tescilli güzel Şevval Şahin’le barıştığını resmen duyurdu.

Yiğit Marcus Aral, olaylı şekilde ayrılmış olduğu Şevval Şahin‘le barıştığını resmen duyurdu. Aral, modelin kendisinden ayrılmış olduğu dönem Kerem Kamışlı’yla çıkmış olduğu yemekte vaka çıkarmıştı. Kamışlı ile Şahin’in yemek yemiş olduğu mekana giden Aral, Kamışlı’yı sandalyeyle beraber denize attığı görüntü uzun süre Magazin gündemi meşgul etmişti.

“Bana yapılan psikolojik şiddet”

Kerem Kamışlı’yı denize atan Yiğit Marcus Aral’a tepki gösteren Şevval Şahin, vakadan sonrasında uzun bir paylaşım yaparak “Dışarıdan çok komik görünen bu olay unutmayın ki bana yapılan büyük bir psikolojik şiddet… Lütfen bu durumda fikir yürütürken bu ilişkinin birçok bilmediğiniz faktörleri olduğunu unutmayın. Bu olaydan sonra artık güvende hissetmediğim için yasal yollara da başvurdum. Gerekenler yapılıyor” açıklamasını yapmıştı.

Barışmaları şaşkınlık yarattı

Geçtiğimiz haftalarda bir mekanda yan yana görülen ikili, barışmayı Instagram’dan duyuru etti.

Aral, sevgilisi Şahin’le yemek yemiş olduğu anı yayınladı. Karşılıklı olarak yaşananlardan sonrasında çiftin tekrardan bir araya gelmesi şaşkınlık yarattı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *