Vedası Türkiye’yi ağlatmıştı! MasterChef Emre Büber’den ‘hastalık’ iddialarına cevap!

Geçtiğimiz hafta elenerek izleyiciyi şaşırtan MasterChef Türkiye‘nin favori yarışmacılarından Emre Büber, Instagram hesabından hasta olduğuna dair meydana getirilen haberlere cevap verdi.

Fenomen Ata Benli, Emre Büber için ”Dostlar Emre’nin hastalığı Parkinson. Parkinson hastalığını bir ihtimal biliyorsunuz ki; sinir hastalığıdır. El titremesi, konuşmada tutukluk, hızla zayıflama bunların emaresidir.” sözlerini kullanmış, sevilen yarışmacının hasta bulunduğunu belirtmişti.

Toplumsal medyayı çalkalayan bu iddia sonrası Emre Büber, Instagram hesabından izahat yapmış oldu. Büber, ”Medyada çıkan haberlerin hiçbiri doğru değildir. Benim sağlığım oldukça yerinde” ifadelerini kullandı.


Avusturya‘da büyüyen Emre Büber, MasterChef Türkiye‘nin iddialı yarışmacılarından biriydi. Birçok kişinin şampiyon talibi olarak görmüş olduğu Büber, Pelin ve Burcu ile elemeye kalmış, gecenin sonunda ise tabağındaki ürün eksikliğinden sebebiyle yarışmaya veda etmişti.

Yarışma sürecinde ruhsal olarak yıprandığını belirten Emre Büber‘in elenmesinin peşinden pek oldukça iddia ortaya atıldı. Acun Ilıcalı‘nın Emre Büber‘e Gastronomi ve Mutfak Sanatları kısmında iş teklifi etmiş olduğu öne sürüldü.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *