Vildan Atasever ile Mehmet Erdem’in düğün zamanı belli oldu

Müzisyen Mehmet Erdem, Kuruçeşme konseri aleyhinde “Sevilen şarkılarımız var, yeni şarkılarımız var. Hazırlandık, heyecanlıyız. Böyle açık havalar zaten insanı heyecanlandırıyor” dedi.

“Nişanlandık, evleniyoruz”

Milliyet’ten Mesut Yılmaz’ın haberine nazaran 43 yaşındaki müzisyen, basın mensuplarının “Vildan Hanım’la güzel bir beraberliğiniz var. Evleneceğiniz haberleri çıktı. Nişan yüzükleri takıldı. Neler söyleyeceksiniz?” sorusuna cevap verdi.

Mehmet Erdem, “Doğrudur, Vildan Hanım’la nişanlandık. Önümüzdeki hafta aile arasında sade bir düğün töreni yapacağız” açıklamasını yapmış oldu.

Tektaşı dikkat çekti

Vildan AtaseverMehmet Erdem çifti, geçtiğimiz günlerde Millet‘ta objektiflere takılmıştı. Güzel oyuncunun tektaş yüzüğü ve alyansı dikkatlerden kaçmamıştı.

Siyahlara bürünmüş hareketleriyle görüntülenen ikili, hastane çıkışında karşılarında basın mensuplarını görünce, hızla bulundukları yerden uzaklaşmıştı.          

Israrlı sorular karşısında Mehmet Erdem ile Vildan Atasever, “Herhangi bir sağlık sorunumuz yok. Daha sonra konuşuruz” diyerek, taksiyle hastaneden ayrılmıştı.

Bodrum’da aşk tatili

Öte taraftan 40 yaşındaki oyuncu ve sevgilisi, geçtiğimiz temmuz ayında Bodrum Ortakent‘te bir otelin locasında objektiflere yakalanmıştı. İkilinin kahkahaları plajı şenlendirmişti.

Uzun bir aradan sonrasında beraber görüntülenen ikili, toplumsal medyadan birbirini takip etmeyerek ilişkilerinin gün yüzüne çıkmaması için çabalasa da görüntülenmekten kurtulamamıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *